Dollar Up, Nowa Zelandia Dolar ułatwia po mniejszej niż oczekiwanej częstotliwości RBNZ Hike przez Investing.com

Dollar Up, Nowa Zelandia Dolar ułatwia po mniejszej niż oczekiwanej częstotliwości RBNZ Hike przez Investing.com

Dollar Up, Nowa Zelandia Dolar ułatwia po mniejszej niż oczekiwanej częstotliwości RBNZ Hike przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji, zatrzymując się po ponownym powołaniu po ponownym spotkaniu Jerome Powell jako Prezes Rezerwy Federalnej. Dolar Nowy Zelandia złagodził się po mniejszej niż oczekiwanej wędrówce z banku rezerwy Nowej Zelandii (RBNZ).

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w górę 0,08% do 96,573 do 11:87 PM ET (4:18 AM GMT).

Para USD / JPY obniżona 0,11% do 115. Dolar trafił na więcej niż czteroletnie wysoko przeciwko jeniu we wtorek po dwuletnich rentowności skarbowych doprowadziło do ich najwyższych poziomów od 2020 r. I funduszy Fed Futures Wykorzystane również szansę na trzy podwyżki stawek w 2022.

Para AUD / USD wynosiła 0,32% do 0,7204, a para NZD / USD spadła o 0,63% do 0,6904.

Para USD / CNY w górę 0,02% do 6,3920 Para GBP / USD w dół 0,01% do 1,3373.

RBNZ podniósł swoją stopę procentową do 0,75% i zwiększył długoterminową projekcję kursów pieniężnych o 50 BP, jak wprowadziła jego decyzję polityczną wcześniej w dniu, z dolara Nowej Zelandii spadającej aż do 0,5% do 0,6915 USD.

inwestorów spodziewało się większej wędrówki i długoterminowej projekcji kursów pieniężnych z banku centralnego i swapy stóp procentowych odwrócił się ostro później.

“Niepoklepia się agresywne oczekiwania mogą być planem dla innych rynków, które stały się podobnie umieszczone, ale w międzyczasie dolar Nowa Zelandia może być na linach przeciwko powstającym dolarze” Westpac Strategistr Speizer powiedział Reuters.

” Jeśli spadł poniżej 0,69 USD, myślę, że jesteśmy w niebezpieczeństwie pkt poniżej 0,68 USD: “Powiedział.

Greenback uderzył na najwyższe poziomy w 2021 r., Z zakładami zwiększającymi się, że Fed Highe Hike Stopy procentowe prędzej niż oczekiwano w odpowiedzi na ciągłe presje inflacyjne. Powell jest również postrzegany również reagować wcześniej i trudniej do inflacji niż Brainard Lael, który był również w biegu, aby udać się do banku centralnego USA.

U.

Przez Atlantyk Turecka Lira spadła ponad 11% w jednej sesji przez noc. Zwożenie Lira może prowadzić do dalszych odpływów kapitałowych i potencjalnie umieścić nacisk na wschodzące waluty rynkowe na całym świecie.

.