Dollar Up, Nowa Zelandia podnosi stopy procentowe US ​​przez Investing.com

Dollar Up, Nowa Zelandia podnosi stopy procentowe US ​​przez Investing.com

Dollar Up, Nowa Zelandia podnosi stopy procentowe US ​​przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w środę rano w Azji, pozostając blisko wzlotów na 2021 nawet wśród lotnych handlu wcześniej w sesji. Inwestorzy zwrócili uwagę na podwyżkę stóp procentowych w Nowej Zelandii, a także do najnowszych raportów dotyczących pracy U.S. Należy później w tygodniu.

Indeks dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut z 0,06% do 94,047 do 10:46 PM ET (2:46 AM GMT).

Para USD / JPY obramowana o 0,13% do 111,59.

Para AUD / USD wynosiła 0,38% do 0,7263, a para NZD / USD wynosiła 0,39% do 0,6935.

Pair USD / CNY pozostał stabilny w 6.4467, z chińskimi rynkami zamkniętymi na wakacje. Para GBP / USD obniżona 0,11% do 1,3614.

inwestorów zwrócił się ostatnio do Dolara Safe-Haven jako Rezerwa Federalna USA rozpoczęcia zasobów W promieniu 2021 r. I wzrosła stopy procentowe w 2022 r. Raport z pracy U.S. USA, w tym płaca niemorologiczne, ma zostać wydany w piątek i jest postrzegany jako kluczowy dla harmonogramu Fed do zwężania aktywów.

Duża panna o oczekiwaniach rynkowych na około 428 000 miejsc pracy została dodana we wrześniu, mogłaby tłumić oczekiwania na piątkowej szerszej postaci, Commonwealth Bank of Australia (OTC: CMWAY) analityk Carol Kong powiedział Reuterom.

“Utrzymujemy naszym zdaniem, że solidna poprawa w piątkowych płacach popełnia Fed, aby ogłosić stożkę w listopadzie,” powiedziała.

W innych wiadomościach bankowych centralnych, Rezerwowy Bank Nowej Zelandii (RBNZ) podniósł swoją stopę procentową do 0,50% od 0,25% z poprzedniego miesiąca, jak wprowadził decyzję polityczną wcześniej w dniu. Rezerwowy Bank Indii przekazuje również swoją decyzję polityczną w piątek. Tymczasem

Waluty połączone przez towary zostały wzmocnione przez olej, który był w środę, ale wciąż pozostały blisko trzech lat. Dolar kanadyjski obrotowany w pobliżu miesiąckiego szczytu i jest blisko testowania ich 200-dniowej średniej ruchomej.

Dolar australijski, inną walutę wrażliwą na ryzyko, również zwiększa się, ale obawy o spowolnienie wzrostu gospodarczego w Chinach, najwyższy rynek australijskiego eksportu towarowego, ograniczające zyski.

.