Dollar Up Nad Wapniami Fed na wczesnym atutowym, podwyżki stóp procentowych przez Investing.com

Dollar Up Nad Wapniami Fed na wczesnym atutowym, podwyżki stóp procentowych przez Investing.com

Dollar Up Nad Wapniami Fed na wczesnym atutowym, podwyżki stóp procentowych przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji, ponieważ jastrzębie komentarze z Rezerwy Federalnej USA wzrosły na wcześniejsze zakłady na wcześniejszą niż oczekiwano zasobów i wzmocnił dolara.

Indeks dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut z 0,02% do 92.297 do 12:33 AM ET (4:33 AM GMT).

Para USD / JPY obramowana o 0,19% do 109,67, z dolarem ciągnącym z środy niski 108,71.

Para AUD / USD wzrosła o 0,21% do 0.7394 Dane australijskie wydane wcześniej wcześniej w dniu, stwierdził, że eksport wzrósł o 4% miesiąca miesiąca w czerwcu, z importem rosnącym 1% miesiąc miesięczny i saldo handlowe AUD10.496 mld. Para NZD / USD wynosiła 0,10% do 0,7054.

Para USD / CNY w dół 0,02% do 6,4639, podczas gdy para GBP / USD w górę 0,05% do 1,3891.

. Dając także w walucie amerykańskiej Zwiększenie wiceprzewodniczącego było karmione wiceprzewodniczącego Richard Clarida, który powiedział w środę, że warunki podwyżki stóp procentowych można spełnić pod koniec 2022 r., Wraz ze wzrostem na początku 2023 roku. Obok trzech jego kolegów Claida również zatopiony To, że zwężanie aktywów może rozpocząć się w dalszej części 2021 lub na początku 2022.

jest to jednak zależny od postępu w regeneracji rynku pracy z COVID-19, który będzie mierzony w piątkowym raporcie zatrudnienia USA, w tym płac spożywczych.

“Odbitek jest refleksyjne dryfu jastrzębskiego wśród komisji o zagrożeniach bardziej uporczywej inflacji, a co może oznaczać, że osiągnięcie nowej struktury inflacji Fed … to wszystko powiedzieć, że stawki na piątkowe płace i późniejsze Payrlls, są Sky-High, “Anality Natwest Markets Analityk Brian Daingerfield powiedział Reuters.

Dokonywanie prognozowania zadań Raport Trudne jest ciągłe rozprzestrzenianie się Walizki COVID-19 na całym świecie, powstałe wąskie gardła pracy i środa Dane spowolnione przez U.S.

Zmiana zatrudnienia ADP nie była 330 000 w lipcu niższa niż oczekiwano. Wskaźnik menedżerów usług (PMI) wynosił 59,9, podczas gdy Instytut Zarządzania Dostawami (ISM) Zatrudnienie bez wytwarzania wynosiło 53,8 i ISM Non-Manufacturing PMI miała na 64.1.

komentarzy Clarida prowadził inwestorów do ceny w nieco większej szans na wędrówkę między pod koniec 2022 r. I na początku 2022 r. I spłaszczył krzywą wydajności skarbowej jako rentowności krótkoterminowe wzrosły.

Jeżeli Fed śledzi harmonogram ustawiony przez Claida, jest ustawiony na rozpoczęcie aktywa zwężającego się nawet wcześniej niż Europejski Bank Centralny, który nadal działa, aby uzyskać inflację w kierunku celu. Tymczasem Bank Anglii Bank Anglii porusza się w kierunku zwężania aktywów i może potencjalnie ujawnić harmonogram, ponieważ w dół jego decyzja polityczna w ciągu dnia. Rezerwowy bank Indii przekazuje własną decyzję polityczną w piątek.

Bank centralny, który mógłby pokonać wszystkich do aktywa, jest bankiem rezerwowym Nowej Zelandii, która jest szeroko oczekiwana, aby wędrować w następnym posiedzeniu w dniu 18 sierpnia