Dollar Up, Investor Digest Najnowsza decyzja polityki Fed przez Investing.com

Dollar Up, Investor Digest Najnowsza decyzja polityki Fed przez Investing.com

Dollar Up, Investor Digest Najnowsza decyzja polityki Fed przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji, tracąc ziemię przeciwko Euro i Sterling, jako najnowsze decyzja polityki Rezerwy Federalnej U.S. rozpoczęła aktywa zwężające się, ale stały stopy procentowe.

indeksu dolara USA, który śledzi, że Greenback przed koszem innych walut w górę 0,15% do X do 93,998 pm Et (x am Gmt).

Para USD / JPY obramowała o 0,20% do 114,20.

Para AUD / USD Obrotowa o 0,12% do 0,7454, podczas gdy para NZD / USD w dół 0,06% do 0,7154.

USD / CNY para obramowania o 0,19% do 6,3941 i para GBP / USD obróciła się o 0,18% do 1,3659.

Fed przekazał swoją decyzję w środę, gdzie ogłosiła, że ​​rozpocznie aktywa w listopadzie. Jednak przewodniczący Fed Jerome Powell dodał, że bank centralny byłby “pacjenta” w harmonogramie na zainteresowanie ocenia wycieczki.

Funt przedłużony środę 0,51% zysku po podjęciu decyzji podmiotowej, odzyskanie od wtorkowego dwutygodniowego niskiej w wysokości 1,3603 USD. Euro wzrosła do 1,161 USD, również rajdowanie w środę po decyzji o zdobyciu 0,29% tego dnia.

Fokus jest obecnie na tym, jak długo podwyżka stóp procentowych Fed, z obawami, że wysoka inflacja może trwać dłużej niż Fed początkowo przewidywano.

“Powell podkreślił, że to posiedzenie Fed było znacznie więcej o łagodności ilościowej niż stopy procentowe, ale będzie to ostatnie spotkanie, w którym to rozumowanie będzie miało miejsce. Stąd przyszłe spotkania Fed będą zwrócić ostrość z powrotem do zainteresowania Fed Stategia stawki i taktyki “Janus Henderson Investors Head of Multi-Asset Paul O’Connor powiedział Reuters.

Bank Anglii (Boe) przekazuje decyzję polityczną później w ciągu dnia, ostatni w obrębie decyzji polityki bankowej centralnego.

Boe może być pierwszym kluczowym bankiem centralnym w celu podniesienia stóp procentowych od początku pandemii Covid-19. Jest jednak mniej konsensus wśród inwestorów o decyzję Boe.

w Azji Pacyfiku, dolar australijski pazurnął niektóre z jego strat z kropli o 1,2% we wtorek, po rezerwie Bank Australii utrzymywał stóp procentowy stabilny, gdy przekazały decyzję o polityce.

.