Dollar Up, Euro czeka na najnowszą decyzję polityki EBC przez Investing.com

Dollar Up, Euro czeka na najnowszą decyzję polityki EBC przez Investing.com

Dollar Up, Euro czeka na najnowszą decyzję polityki EBC przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji przed najnowszym europejskim decyzją polityczną Banku Centralnego (EBC). Martwi się o oddziaływanie na ożywienie gospodarcze COVID-19 dały również bezpieczne aktywnie małe zwiększenie.

Indeks dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut z 0,02% do 92,668 do 10:54 PM ET (2:54 AM GMT).

Para USD / JPY w dół 0,08% do 110,14.

Para AUD / USD w dół 0,07% do 0,7359, a para NZD / USD w dół 0,03% do 0,7092.

Para USD / CNY w dół 0,01% do 6.4604. Chińskie dane inflacyjne opublikowane wcześniej w dniu stwierdził, że wskaźnik cen konsumpcyjnych wzrósł o 0,1% miesiąca miesiąc i 0,8% rok do roku w sierpniu. Indeks cen producentów wzrósł o 9,5% rok do roku.

Para GBP / USD wynosi 0,02% do 1,3771.

. Nowy Jork Federal Reserve Bank Prezydent John Williams komentarz w środę, że na rynku pracy jest potrzebny na rynku pracy, zanim zaczyna się zwężająca się z aktywa, dała sentymentowi ryzyko mały wzrost. Jednak Fed jest jednak szeroko oczekiwany, aby nie ogłosić zasobów zwężających się wkrótce po słabszych niż oczekiwanych raporcie z pracy U.S. W międzyczasie

w międzyczasie EBC prawdopodobnie rozpocznie aktywa zwężające się, gdy osiąga decyzję o polityce później w ciągu dnia. Może zmniejszyć kupowanie w ramach Pandemowego Programu Zakupu awaryjnego (Pepp) od 60 mld EUR (75,96 mld EUR) co miesiąc z obecnego 80 mld EUR, przed dalszym spadkiem na początku 2022 r., A wygaśnięcie programu w marcu 2022 r.

Jednak niektóre Inwestorzy oczekują, że EBC kontynuować wsparcie monetarne dla znacznie dłużej nawet po zakończeniu pepp.

“Jeśli plansza EBC omówi zmniejszenie zakupu wiązania w ramach PepP, to zrobi Upewnij się, że będzie kontynuowany z konwencjonalnym programem zakupu aktywów. Więc prawdopodobnie będzie to zmiana polityki z zastrzeżeniem. Euro może skończyć zdobyć niewielki wzrost w końcu, “Sumitomo Mitsui (NYSE: SMFG) Główny Bank Strategist Daisuke Uno powiedział Reuters.

Euro spadł do 1,1819 USD, kontynuując wycofanie od dwumiesięcznego wysokości 1,1909 USD Poprzedni tydzień.

Bank Kanady utrzymywał odsetek na 0,25%, ponieważ wręczył decyzję polityczną w środę.

w kryptonii, Bitcoin kontynuuje odzyskanie od wtorkowych 11% bębnów. USA papierów wartościowych i groźby Komisji wymiany na Sue Coinbase (NASDAQ: Moneta) Jeśli uruchamia swój produkt “Lend”, dodając również do nieszczęść Bitcoina.