Dollar Up, ale spadnie poniżej roku wysoki, jak inwestorzy czekają na dane dotyczące pracy U.S. Investing.com

Dollar Up, ale spadnie poniżej roku wysoki, jak inwestorzy czekają na dane dotyczące pracy U.S. Investing.com

Dollar Up, ale spadnie poniżej roku wysoki, jak inwestorzy czekają na dane dotyczące pracy U.S. Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł we wtorek rano w Azji, ale spadł poniżej jednego roku wysoki, ponieważ inwestorzy czekają na najnowsze raporty z USA dla wskazówek na temat czasów Rezerwy Federalnej USA, aby rozpocząć aktywa zwężające się i piesze wycieczki stopy procentowe.

Indeks dolara USA, który śledzi zielony na koszu innych walut obrzeżowych o 0,17% do 93,942 do 22:28 ET (2:28 AM GMT).

Para USD / JPY obramowana o 0,18% do 111.06.

Para AUD / USD Opadła do 0,18% do 0,7271, a para NZD / USD wynosiła 0,24% do 0,6945. Rezerwowy bank Australii przekazuje swoją decyzję polityczną w ciągu dnia, z Rezerwowym Bankiem Nowej Zelandii po dniu później. Rezerwowy bank Indii przekazuje własną decyzję polityczną w piątek.

Para USD / CNY była stabilna w 6.4467, z rynkami chińskimi zamkniętymi na wakacje. Para GBP / USD obramowana o 0,13% do 1,3596.

Dolar złagodził się nieznacznie po trafieniu 94,504, jego najwyższy poziom od 20 września 2020 r. W poprzednim tygodniu. Zgromadził się aż 2,8% od dnia 3 września, z wycena inwestorów w atutach Fed, który może rozpocząć się jak najszybciej 2021 listopada i potencjalne podwyżki stóp procentowych w 2022.

dotyczy ryzyka globalnej stagflacji dla długu USA Debata sufitowa zwiększyła również Greenback Safe-Haven.

“Istnieje wiele złych globalnych wiadomości w dolarach. Klucz na rynkach w następnych tygodniach jest uporządkowanie zakresu składki ryzyka już wycenione w porównaniu do tego, jak te czynniki grają” TD Securities Global Head of FX Strategia Mark McCormick (NYSE: MKC) powiedział w raporcie.

“Podczas gdy bliskie terminy dolarowe pochyla się wyżej, nie obawiamy się gonić ruch na tych poziomach”, dodano raport.

. Tymczasem raport z pracy USA, w tym płaca niemorologiczne, jest należny w piątek. Powszechnie oczekuje się, że wystąpi ciągłą poprawę na rynku pracy. Oczekuje się również, że poprawa będzie wystarczająco dobra, aby firma Fed rozpoczęła aktywa zwężające się w ciągu 2021 r. Jak planowano.

.