Dollar Up, ale zyski ograniczone jako obawy Omicronowe nadal ustępują przez Investing.com

Dollar Up, ale zyski ograniczone jako obawy Omicronowe nadal ustępują przez Investing.com

Dollar Up, ale zyski ograniczone jako obawy Omicronowe nadal ustępują przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji, nawet jako obawy dotyczące nowego wariantu Omicron Covid-19 ustąpiło.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut obrzeżowych o 0,13% do 96,005 do 12:12 AM ET (5:12 AM GMT).

Para USD / JPY w dół 0,04% do 113,61.

Para AUD / USD i NZD / USD wściekły 0,01% do 0,7172 i 0,6809 odpowiednio.

Para USD / CNY wzrosła o 0,01% do 6.3440, z chińskimi danymi pokazującymi, że wskaźnik cen konsumpcyjnych (CPI) wzrosła o 2,3% rok do roku i 0,4% miesiąca miesięcznego w listopadzie. Indeks cen producentów wzrósł 12,9% rok do roku.

Para GBP / USD w dół 0,01% do 1,3207.

Discovery Omicron Roiled Roiled Roiled Last i prowadził inwestorów w kierunku aktywów Safe-Haven. Jednak te obawy składają się oraz zwiększenie apetytów na ryzyko inwestorów.

Dane początkowe wykazały, że trzydokrotny kurs Biontech SE (F: 22UAY) i Pfizer Inc. (NYSE: PFE) COVID-19 neutralizowany Omicron.

“To bardzo” wirus “wirus” na rynku walutowym i myślę, że będziemy utknąć z tym przez jakiś czas. Ryzyko nagłówkowe związane z Omicronem jest bardzo wysokie, to bardzo mylące i Sprawia, że ​​INTRADAY porusza się dość lotny, “Global HSBC Global Head of Fx Research Paul Mackel powiedział Reuters.

Sprawa w punkcie była funt, który spadł do roku niski w środę. Premier Boris Johnson wprowadził trudniejsze ograniczenia Covid-19 w Anglii, w tym pracując w domu, nosząc maski w miejscach publicznych i przy użyciu przepustki szczepionki. W międzyczasie

W międzyczasie Rezerapę Federalną przekazuje swoją decyzję polityczną w przyszłym tygodniu, gdzie oczekuje się, że przyspieszenia programu zwężającego zasobów. Europejski Bank Centralny i Bank Anglii będą również przekazać ich decyzje polityczne.

Bank Kanady utrzymywał overnight Oprocent oprocentowania niezmienione na 0,25% i utrzymywał swoje wytyczne, że podwyżka pierwszego stawki może pojawić się jak najszybciej 20222 r.

w kryptonii, najlepszych dyrektorów z sześciu głównych spółek kryptokurrency, w tym coinbasę (NASDAQ : Moneta) i koło, wezwał do Kongresu, aby zapewnić wyraźniejsze przepisy dotyczące rozwijającego się branży 3 bilionów dolarów.

.