Dollar Up, ale \”Big Miss\” w U.S.S. Zatrudnienie Data Caps Gains przez Investing.com

Dollar Up, ale \"Big Miss\" w U.S.S. Zatrudnienie Data Caps Gains przez Investing.com

Dollar Up, ale \”Big Miss\” w U.S.S. Zatrudnienie Data Caps Gains przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji, ale pozostał w pobliżu wielopokotykowych. Jednak rozczarowujące dane o zatrudnieniu USA przed najnowszymi raportami pracy U.S.S..

Wskaźnik Dolar USA, który śledzi, że Greenback z koszem innych walut z 0,06% do 92,507 do 10:38 ET (2:38 AM GMT).

Para USD / JPY w dół 0,01% do 109,97.

Para AUD / USD w dół 0,03% do 0,7361, a Australia uwalniając lepiej niż oczekiwano danych handlowych na lipiec wcześniej w dniu. Eksport wzrosły o 5%, a import wzrósł o 3% miesiąca miesiąc, podczas gdy saldo handlowe stało w AUD12.117 mld.

Para NZD / USD w dół 0,08% do 0,7063, ponieważ inwestorzy zakłady na bank rezerwowy Wędrówka w Nowej Zelandii w październiku.

Para USD / CNY w górę 0,06% do 6.4622, a para GBP / USD w górę 0,05% do 1,3775.

Dane z USA wydane w środę pokazały zmianę zatrudnienia ADP o 374 000 w sierpniu, znacznie niższa niż 613 000 w prognozach przygotowanych przez Investing.com.

“Duża panna była zbyt duża, by zignorować,” Narodowy Australia Bank (OTC: Strategiist walutowy Rodrigo Catril powiedział Reuters, ponieważ może wskazywać na zadania raportowanie figurami spadających z prognoz i szybkich inwestorów do wypychania oczekiwań dla Fed nakładanie zasobów.

“Złe wiadomości na rynku pracy to dobra wiadomość dla aktywów ryzyka, biorąc pod uwagę punchbowl pozostanie dobrze skraplone przez nieco dłużej”, dodał Sierpień.

Dalej US Dane, w tym zamówienia fabryczne, a także dane handlowe, w tym eksport, import i saldo handlowe, zostaną wydane w dalszej części dnia. Raport z pracy w USA, w tym płaca bez gospodarstwa, pójdzie za dzień później.

Z Przewodniczącym Fed Jerome Powell podkreślenie, że odzyskanie rynku pracy określi osi czasu zwężania aktywów, sprawozdanie zadań prawdopodobnie zapewni inwestorów z wskazówkami. Jednak stwierdzają, że trudno przewidzieć numer spłaty bez gospodarstwa.

“Biorąc pod uwagę przepływ dolara, można argumentować, że rynek jest obecnie ustawiony na spłaty spożywcze, aby spełnić skromnie poniżej oczekiwań, być może w 550.000 do 600 000 zasięgu. Ale to tylko moje zgadywanie. Zdolność ekonomistów do prognozowania płac Jest niski, “Szef Research Pepperstone Research Chris Weston powiedział Reuters.

.