Dollar, jak inwestorzy nadal oceniają wpływ Omicrona przez Investing.com

Dollar, jak inwestorzy nadal oceniają wpływ Omicrona przez Investing.com

Dollar, jak inwestorzy nadal oceniają wpływ Omicrona przez Investing.com

© Reuters

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji, ale ruchy były małe, ponieważ inwestorzy kontynuowali ocenę wpływu wariantu COVID-19 na globalny ożywienie gospodarcze.

Indeks dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w górę 0,01% do 96,500 do 10:36 PM ET (3:36 AM GMT).

Para USD / JPY w górę 0,02% do 114,11, z Bankiem Japonii uwalniając protokół z najnowszego spotkania wcześniej w ciągu dnia.

Para AUD / USD wynosiła 0,25% do 0,7136, a para NZD / USD obróciła się o 0,18% do 0,6751.

Para USD / CNY w górę 0,01% do 6,3724, podczas gdy para GBP / USD w dół 0,05% do 1,3259.

Euro znalazł się marginalnie o 1,1277 USD rozpoczął się w środę.

inwestorów stara się wyjaśnić “ryzyko” nastrój, z Niektórzy mówiąc rynki zmagały się ocenę konsekwencji Omicrona, co prowadzi do niewyraźnej zmienności.

Zasobalność waluty jest niska w następnych tygodniach, a po Bożym Narodzeniu, ale “W tym roku niektóre tendencje sezonowe będą mielone z wariantem OMICRON zagrażającym zmusić nowe ograniczenia i rynki nadal przetwarzanie tygodnia pełne kluczowych decyzji bankowych centralnych” Analitycy opowiedzieli Reuters.

z Omicron rozprzestrzeniającym się w całej Europie, USA i Azji, niektóre kraje rozważają ponowne nakładanie środków ograniczających. Brytyjski premier Boris Johnson wezwał ludzi do ostrożności, ale wykluczył ściślejsze ograniczenia przed świętami. W Niemcy, spotkania będą prawdopodobnie ograniczone do 10 osób, a Francja ogranicza noworoczne uroczystości Ewy.

Jednakże, że amerykańskie podawanie żywności i narkotyków mogą autoryzować tabletki zabiegowe COVID-19 z Pfizer Inc. (NYSE: PFE) i Merck & Co. Inc. (NYSE: MRK) Już w tym tygodniu wzmocnił nastroje inwestorów.

przyczyniają się również do poprawy nastrojów, Prezes U. Tymczasem

Turyjska Lira jest usztywna na inny lotny dzień. Waluta zamknęła się 6% we wtorek, po upadku aż o 8,6% i wzrosła aż 18,5%.

.