Dollar, gdy daje wzrost, Chiny przesuwa skupić się na rosną przez Investing.com

Dollar, gdy daje wzrost, Chiny przesuwa skupić się na rosną przez Investing.com

Dollar, gdy daje wzrost, Chiny przesuwa skupić się na rosną przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w wtorku wtorku wtorek rano w Azji, po wysokim dotarciu przez noc podczas sesji handlowej USA.

Wzmocnienie dolara pojawia się, ponieważ raporty w Chinach sugerują, że rząd może przesuwać swoją koncentrację z dala od ściślejszej regulacji sektorów, dotyczy go w kierunku wzrostu wzrostu.

Wraz z krzywą wytrącania Skarbu Państwa U. Indeks dolara amerykańskiego, który śledzi, że Greenback przed koszem innych walut było o 0,04% do 93,84 do 21:30 ET (01:30 GMT).

Para USD / JPY wzrosła o 0,14% do 113,85. Jen został wzmocniony przez USD w ciągu ostatnich kilku dni po uderzeniu w 114-znak w zeszłym tygodniu. Indeks cen producentów Japonii na wrzesień wzrósł o 0,9% rok do roku w porównaniu z oczekiwanym wzrostem 1% i podobny wzrost w sierpniu.

w Korei Południowej, para USD / KRW spadła o 0,26% do 1,164.94, ponieważ spowolnienie wzrostu. Dane Bank of Korea wykazały, że PKB kraju wzrosła o 0,3% w trzecim kwartale roku, w porównaniu z poprzednim kwartałem. Oczekiwany wzrost, zgodnie z badaniem Reuters, wynosił 0,6%.

Para AUD / USD wzrosła 0,18% do 0,7503, podczas gdy para NZD / USD wzrosła 0,07% do 0,7165. W Australii indeks tygodniowy ANZ-ROY MORGAN AUSTRALONY Wskaźnik corocznie spadł do 106,8, z 107.

Para USD / CNY spadła o 0,06% do 6.3820.

obaw rośnie w Chinach, że niedobory mocy mogą prowadzić do przestojów produkcyjnych i niedoborów produktów w dół łańcucha dostaw, co może wpływać na wzrost.

XInhua Agent Agency zgłosiła zarys strategii rządu, aby poradzić sobie z 10 najbardziej prasującymi wyzwaniami dla gospodarki kraju. Dostarczany raport. Wskazówki dotyczące kierunku polityki, w którym przywódcy kraju mogą wziąć szereg spotkań w ciągu najbliższych kilku tygodni, w tym sesji plenarnej 19. Komitetu Centralnego w przyszłym miesiącu i centralnej konferencji gospodarczej.

Według Xinhua nowe priorytety prawdopodobnie pobudzą konsumpcję prywatną i inwestycje, po wzroście spowolnionym do 4,9% w trzecim kwartale roku.

“Zużycie i inwestycje są” dwoma silnikami “, aby osiągnąć większy popyt krajowy”, powiedział Xinhua, jak cytowany przez południowy poranek Post.

Para GBP / USD spadła o 0,06% do 1,3759.