Dollar Down, w pobliżu jednego miesiąca nisko przed raportem w USA Investing.com

Dollar Down, w pobliżu jednego miesiąca nisko przed raportem w USA Investing.com

Dollar Down, w pobliżu jednego miesiąca nisko przed raportem w USA Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w piątek rano w Azji, upadł na najniższy poziom w prawie miesiącu, ponieważ tydzień rysuje blisko. Inwestorzy czekają teraz na najnowsze raporty z pracy U.S.

Indeks dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut w dół 0,04% do 92.188 do 10:32 PM ET (2:32 AM GMT). Uderzył na początek 92.189-Mark na pierwszym razem od 8 sierpnia 5.

Para USD / JPY w dół 0,03% do 109,89.

Para AUD / USD wynosi 0,05% do 0,7402, a Australia uwalniająca dane handlowe wcześniejsze w ciągu dnia. Para NZD / USD obramowana o 0,13% do 0,7114.

Para USD / CNY w górę 0,05% do 6.4593. Wskaźnik Menedżerów Caixin Caixin ServicesS “(PMI) na sierpnia wynosił 46,7, poniżej 50 znaków wskazujący wzrost.

Para GBP / USD w górę 0,08% do 1,3841.

Raport z pracami USA, w tym płac bez gospodarstwa, jest należny później w ciągu dnia. Jednak spośród farm szacuje się w zakresie wahań od zaledwie 375 000 do ponad miliona.

A Commonwealth Bank of Australia (OTC: CMWAY) Prognozy Prognozy USA dodali 800 000 miejsc pracy w sierpniu, co wystarczy, aby pobudzić Fed, aby rozpocząć aktywa zwężające się, chociaż pasek na ogłoszenie na następnym posiedzeniu Banku centralnego został podniesiony przez Obecny wybuch Covid-19.

“Ryzyko jest niepewnością związaną z COVID-19 stands na drodze bezpośredniego zasięgu zwężającego się ogłoszenia”, co odwróciłoby zyski dolara z silnego raportu płacowego, dodana uwaga.

Fed uczynił odzyskiwanie rynku pracy warunek rozpoczęcia aktywa zwężającego się, z oczekiwaniami, że zacznie się upominająco dawać walutę USA Zwiększenie przez większość sierpnia. Chociaż liczba przypadków Covid-19 w USA również wspiął się, co dalej zwiększono dolara bezpiecznego przystań. Jednakże

, inwestorzy zabrzmowali rekolekcje z dziewięciu i pół miesiąca wysokiego poziomu dolara 20 sierpnia, ponieważ karmione podpowiedziano, że może opóźnić zaostrzenie polityki pieniężnej z powodu wybuchu Covid-19.

Przewodniczący Fed Jerome Powell wskazał, że zwężanie aktywów może być jeszcze prawdopodobnie rozpocząć się w ramach 2021 r. W Sympozjum Jackson Hole, które miały miejsce w poprzednim tygodniu. Powiedział też, że nie ma pośpiechu, aby następnie wędrować stopy procentowe, które w dalszym ciągu wysłał Greenback.

.