Dollar Down, U.S. Obligacje i Globalne Akcje Rajdowe Zmniejsz popyt Safe-Haven przez Investing.com

Dollar Down, U.S. Obligacje i Globalne Akcje Rajdowe Zmniejsz popyt Safe-Haven przez Investing.com

Dollar Down, U.S. Obligacje i Globalne Akcje Rajdowe Zmniejsz popyt Safe-Haven przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – dolar był w środę rano w Azji, z walutami wpływającymi na waluty. Dolar i jen również znalazły się pod presją z globalnych udziałów, które zmniejszyły popyt na aktywów bezpiecznych.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi zielony przed koszem innych walut w dół 0,03% do 93,703 do 12:28 am Et (4:29 am GMT).

Para USD / JPY z 0,13% do 114,50.

Para AUD / USD wynosiła 0,36% do 0,7499, a para NZD / USD obrócona 0,12% do 0,7161.

Para USD / CNY spadła o 0,72% do 6.3826, a Chiny utrzymująca swobodę pożyczki stałą stałą na 3,85%. Para GBP / USD obramowana o 0,12% do 1,3811.

“Przeniesienie w akcje widział dolara i jen, uniknął,” Pepperstone Head Research Chris Weston powiedział w notatce.

“To naprawdę wybierasz Krzyż jen i zobacz ruch “Rip twoją twarz”. Jest to tempa odtwarzana tutaj i czas ciągle na krzyżyk jen jest kluczem, ale nie czuje się, że zobaczymy pośpiech, aby zobaczyć szorty jenów w tej dynamice. “

Benchmark US 10-letnie Skarbu Państwa Rentowności trafiły na świeżą pięciomiesięczną wysoką o wysokości 1,6630%, przy wyższych długoterminowych rentownościach amerykańskich przyciągających japońskich inwestorów. Jednak dwuletni rentowności unosiły się około 0,4050% po ostrym wycofaniu od poniedziałkowego 19 miesięcy wysokości 0,4480%, wskazanie Zmniejszające zakłady podwyższenia wczesnej stopy procentowej z rezerwy federalnej.

“Sentyment ryzyka pozostaje w atmandatu”, podczas gdy “spadek z powrotem na front-end rentowności nas, tak objawowe z niewielkiej porywgnięcia w oczekiwaniach, gdy stawki Fed” może wystąpić lift-off “,” Dealent The Dollar podwójnie Whammy, National Australia Bank (OTC: Nabzy) Head of Fx Strategy Ray Atrill powiedział w notatce.

w tym samym czasie, Rynki nadchodzą do “wysoce spóźnionej realizacji, że fed podnosi swoją stopę procentową w 2022 r. W przyszłym miesiącu “dodana uwaga.

Tymczasem, Richmond Prezydent Prezydent Thomasa Barkin powiedział we wtorek, że niedobory pracy USA mogą przetrwać COVID-19 i ograniczyć ogólny wzrost gospodarczy, chyba że U.

.