Dollar Down, Powell Comments Press Pause na ostatnim rajdzie przez Investing.com

Dollar Down, Powell Comments Press Pause na ostatnim rajdzie przez Investing.com

Dollar Down, Powell Comments Press Pause na ostatnim rajdzie przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w czwartek rano w Azji, pozostając około dwóch tygodni. Waluta USA została zważona przez najnowsze naleganie z przewodniczącego Rezerwy Federalnej w USA Jerome Powell, że podwyżki stóp procentowych nie nadchodzą.

Wskaźnik dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut obniżonych 0,17% do 92.157 do 1:04 AM ET (5:04 AM GMT), po nagraniu trzeciego kolejnego spadku podczas poprzedniej sesji.

Para USD / JPY w dół 0,10% do 109,78.

Para AUD / USD wynosiła 0,03% do 0,7378, z rozszerzonym blokadą w Sydney, aby położyć wgniecenie zarówno na australijskiej ożywieniu gospodarczej, jak i dolara Australijskiego ryzyka. Para NZD / USD wynosiła 0,32% do 0,6969, dzięki zaufaniu Biznesowi Nowej Zelandii spadającej do -3,8 w lipcu.

Para USD / CNY spadło o 0,26% do 6.4738. Juan kręcił większość swoich strat od wtorku, ale nieznacznie wymienił na tylnej stopie przed rynkami na zewnątrz “otwarte w czwartek.

wysiłków na rzecz uspokojenia turbulencji rynkowych na skracanie w sektorze, takie jak edukacja podniosła zaufanie inwestorów, z Chin Papierów Securenties Regulacji Komisji (CSRC) Wiceprzewodniczący Fang Xingha podobno nazywając kierownictwem w głównych bankach inwestycyjnych w środę.

Para GBP / USD wynosiła o 0,21% do 1,3927.

komentarzy Powell przyszedł jako Fed przekazał swoją najnowszą decyzję polityczną w środę, gdzie powiedział, że podwyżki stóp procentowych są “drogi” i że rynek pracy wciąż miał “trochę ziemi na pokrycie”, zanim bank centralny zacznie walczyć jego aktywa.

Chociaż dolar róża po podjęciu decyzji Fed, wycofał się do dwutygodniowego o niskim poziomie 1,1849 USD wobec euro po komentarzach Powella. Wskazano odwrót że Greenback może przyjmować odpowietrznik przed wzrastającym miesiącem, z euro teraz powyżej 20-dniowej średniej ruchomej.

“Reakcja była do presji Powell, która była postrzegana jako gołębie … i poprawiające nastroje ryzyka powinno być związane ze słabszym dolarem” National Australia Bank (OTC: Nabzy) Głowy FX Strategy Ray Atrill powiedział Reuters.

Zauważył także odbicie w nazwach technicznych o wymienionych w USA i ostatnich zyskach w ponownej otwarciu odsłoniętych firmach.

Funt był wielkim moverem w ciągu ostatniego tygodnia, dzięki początkowe pozytywne znaki z windy w Anglii większości krawężników Covid-19 na początku w miesiącu. Rolling średnie codziennych przypadków U.K. Kovid-19 kierują się w kierunku trendu w dół, nawet jako liczba przypadków Covid-19 w U.K. nadal rośnie. Jednak eksperci i premier Boris Johnson ostrzegali, że obecnie jest zbyt wcześnie, aby narysować wszelkie wnioski.

“w Moment, Pozycja Covid-19 w Wielkiej Brytanii jest całkiem dobra i myślę, że ma wpływ, “powiedział Nab Atrill.

inwestorów czekają teraz na niemieckie dane dotyczące pracy i inflacji, które zostaną wydane w ciągu dnia, w tym zmiany bezrobocia i Stawka na lipiec, a także wskaźnik cen konsumpcyjnych. USA będą również wydać swój drugi kwartał PKB w ciągu dnia.