Dollar Down jako inwestorzy czekają na następne wskazówki na osi czasu Hike Hight Hike przez Investing.com

Dollar Down jako inwestorzy czekają na następne wskazówki na osi czasu Hike Hight Hike przez Investing.com

Dollar Down jako inwestorzy czekają na następne wskazówki na osi czasu Hike Hight Hike przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w dół w poniedziałek rano w Azji, pozostając poniżej prawie 16-miesięcznego wysokości. Inwestorzy czekają obecnie do następnych wskazówek na temat statusu ożywienia Ekonomicznego USA z COVID-19 po przyjętych zakładach na podwyżkę stóp procentowych federalnej Rezerwy w USA w ciągu poprzedniego tygodnia, gdy inflacja będzie nadal wysyknąć.

Indeks dolara USA, który śledzi zielony na koszu innych walut obniżonych 0,13% do 95,007 do 23:32 ET (4:32 AM GMT).

Para USD / JPY została wzrosła o 0,01% do 113,86, po zakończeniu trzeciego kwartału PKB w Japonii przez większą niż oczekiwano 3% rok do roku i 0,8% kwartału kwartału.

Para AUD / USD obradowa o 0,16% do 0,7344, z rezerwowym bankiem Australii uwalniając protokoły z listopadowego spotkania we wtorek. Para NZD / USD wynosiła 0,03% do 0,7049.

. Para USD / CNY w górę 0,05% do 6.3819. Chińskie dane opublikowane wcześniej w ciągu dnia wykazały, że inwestycje na stałe aktywów wzrosły o 6,1% rok do roku, produkcja przemysłowa wzrosła o 3,5% rok do roku, a sprzedaż detaliczna wzrosła o 4,5% rok do roku w październiku. Stopa bezrobocia pozostała niezmieniona na 4,9%.

Chiński prezydent Xi Jinping pojawiłby się również podobno wirtualny szczyt z U.. odpowiednikiem Joe Biden.

Para GBP / USD obramowana o 0,11% do 1,3428.

U.S. Dane wydane w poprzednim tygodniu wykazały, że wskaźnik cen konsumpcyjnych wzrósł w najszybciej corocznym tempie od 1990 roku, dając dolara zwiększenie. Inwestorzy wątpią obecnie na naleganie Fed, że presje inflacyjne będą tymczasowe, wycena wzrost pierwszej stawki do 2022 r. I wysoki prawdopodobieństwo drugiego do 2022 r. Na koniec ostatniego tygodnia.

inwestorów czekają teraz na dane sprzedaży detalicznej USA, które zostaną wydane we wtorek. “Ważne będzie obserwować, co wciąż wyprodukowało konsumentami amerykańskimi, a nie co mówią”, biorąc pod uwagę odczyty nastrojów, były sprzeczne z rzeczywistymi wydatkami w lecie, National Australia Bank (OTC: Nabzy) Głowa strategii FX Strategy Atrill powiedział w notatce.

Wskaźnik dolara, który jest silnie ważony euro, został również wzmocniony przez spadek euro, ponieważ Europejski Bank Centralny (EBC) prawdopodobnie nie zmieni swojego obecnego gołęgu. Euro było niewielkie zmienione o 1,14455 USD, pozostając w pobliżu piątkowego 16-miesięcznego niskiego 1,1433 USD. Prezydent EBC Christine Lagarde mówi również przed Komisją Spraw Gospodarczych i Monetarnych Parlamentu Europejskiego w dniu.

.