Dollar Down, Inwestorzy czekają na decyzję o polityce karmionej przez Investing.com

Dollar Down, Inwestorzy czekają na decyzję o polityce karmionej przez Investing.com

Dollar Down, Inwestorzy czekają na decyzję o polityce karmionej przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji, ale był blisko roku szczytu na euro i jena. Inwestorzy są obecnie koncentrują się na tym, czy Rezerapę Federalną rozpoczęła aktywa zwężające się szybciej niż jej europejskie i japońskie odpowiedniki.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w dół 0,01% do 94,070 przez 12:30 ET (4:30 GMT).

Para USD / JPY obniża 0,12% do 113,81.

Para AUD / USD wynosiła 0,06% do 0,7432, a para NZD / USD omija 0,14% do 0,7119.

Para USD / CNY w dół 0,01% do 6.3989. Dane wydane wcześniej w ciągu dnia wykazały, że wskaźnik menedżerów Caixin Chin Caixin, wydany wcześniej w ciągu dnia, wynosił 53,8 na październik, nieco wyższy niż 53,4 zarejestrowany w poprzednim miesiącu. Para GBP / USD wzrosły 0,11% i 1.3630.

Fed przekaże swoją decyzję polityczną później w ciągu dnia i jest powszechnie oczekuje się rozpocząć zwężenie aktywów. Jednak większy nacisk jest, gdy bank centralny będzie podwyżki stóp procentowych.

“polityka Fed jest zaskarżone w sposób, który nie może być zapamiętany od wczesnych lat Völcker. Inflacja jest startujący z gospodarki, które zostały cenowej samoczynnie zerowych nominalnych stóp i dramatyczny ujemnych realnych stóp w ciągu ostatnich 18 miesięcy,” Deutsche Bank (DE: DBKGn) strateg Alan Ruskin powiedział Reuterowi.

Chociaż oczekiwania nawet szybciej wędrówki w innych częściach świata rośnie, ryzyko może się wydarzyć, jeśli inwestorzy zaczynają myśleć, że więcej niż potrzebne będzie kilka podwyżek stóp procentowych oswoić szybko rosnące ceny.

“Jeśli oczekiwana odporność gospodarki realnej do podwyżek stóp jest poprawna, a inflacja jest równie uparty, oczekiwania rynkowe na Szybkość terminalu na koniec 1,75% do końca 2026 r. Wygląda zbyt nisko, “powiedział Ruskin.

Bank Anglii (Boe) przekazuje swoją decyzję w czwartek, wraz z swapami wyceniczymi wskazującym na skromną podwyżkę stóp procentowych.

“Opieram się na wędrówce 15 pb, na tym spotkaniu z 5-4 głosem na korzyść” – powiedział Pepperstone Strateg Luke Suddards Reuters.

, jednak spadająca waluta może prowadzić do rozczarowania lub dość rufowego pushback przynajmniej przynajmniej. “Ponieważ jest to zasadniczo pieczone do ceny, powiedziałbym, że ryzyko jest dla funta, aby osłabić, jeśli Boe decyduje raczej trzymać i widzimy jakąś gołębi się na rynkach pieniężnych” – powiedział Suddards.

.