Dollar Down, Investors czekają na dane inflacyjne US.S. Investing.com

Dollar Down, Investors czekają na dane inflacyjne US.S. Investing.com

Dollar Down, Investors czekają na dane inflacyjne US.S. Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji, spada do najsłabszego od listopada 2021 roku po amerykańskim przewodniczących Rezerwy Federalnej Jerome Powella ostrzeżenie, że zdecydowanie zdecydowanie zdecydowanie zdecydowanie zdecydowanie może potrwać kilka miesięcy bilans bilionowy.

Wskaźnik dolara amerykańskiego, który śledzi zieloną badanie z kosza innych walut w dół 0,07% do 95,560 do 10:07 ET (3:07 AM GMT), jego najniższy poziom od 30 listopada

USD / JPY Para w górę o 0,06% do 115,35. Dolar odzyskał się przeciwko jeniu z jednego tygodnia nisko z 115,045 na początku w tygodniu.

Para AUD / USD wynosiła 0,09% do 0,7216, z ryzykownym dolarem australijskim uderzającym w najwyższym poziomie w prawie tydzień. Para NZD / USD wynosiła 0,07% do 0,6791.

Para USD / CNY obramowana o 0,13% do 6.3655. Środa Chińskie dane wykazały, że wskaźnik cen konsumpcyjnych (CPI) zakontraktował 0,3% miesiąca miesiąca, podczas gdy rośnie 1,5% rok do roku, a wskaźnik cen producentów (PPI) wzrosła o 10,3% rok do roku w grudniu.

Para GBP / USD wynosiła 0,08% do 1,3645 r., Wraz z funtem wzrastającym do 1,3641 USD po raz pierwszy od 4 listopada NIS. Hełm Fed’s. Powiedział, że Gospodarka USA była gotowa na wyższe stopy procentowe i spływ jego zasobów aktywów lub napięcia ilościowego, w celu rozwiązania inflacji. Dodał jednak, że podejścia do zmniejszenia bilansu Fed są obecnie dyskutowane są obecnie i może to potrwać w dowolnym miejscu od dwóch do czterech posiedzeń, aby uzyskać decyzje. Jednak

, inni urzędnicy Fed przyjęli bardziej gołębie, który uspokój się obawy nagłego nagłego zacieśnienia. Jednym z takich urzędników był Atlanta Fed Prezydent Raphael Bostic, który powiedział w poniedziałek, że wysoka inflacja i silny odzyskanie gwarantują szybki wyczerpujący zasobów towarowych.

“, podczas gdy Powell naprawdę nie odepchnęła się z powrotem na wycena rynku wokół oczekiwanych podwyższonych stóp Fed, z pewnością widziałem ulgę na różnych rynkach” po tym, jak “próbował usunąć przekonanie, że utknęli na setowej ścieżce” Pepperstone Szef branży Chris Weston powiedział w notatce. Ryzyko

“jest prężne,” ważenie zarówno dolara, jak i safe-haven jen, dodana uwaga.

Inwestorzy czekają teraz na CPI i Fed Beżowej książki, z powodu później w ciągu dnia. PPI wyniesie dzień później.

.