Dollar Down, Dane inflacyjne Krosniają jako następny test w centralnej stóp Banku Hikages przez Investing.com

Dollar Down, Dane inflacyjne Krosniają jako następny test w centralnej stóp Banku Hikages przez Investing.com

Dollar Down, Dane inflacyjne Krosniają jako następny test w centralnej stóp Banku Hikages przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był wtorek wtorek w Azji, pozostając nieco poniżej 2021 r. Szczyty trafiły we wtorek. Cryptourrence skalowane rekordy, natomiast numery inflacji krosna jako następny test myślenia handlowców na temat perspektyw o stóp procentowych.

Indeks dolara USA, który śledził Greenback przed koszem innych walut obniżonych 0,11% do 93,942 do 23:59 ET (4:59 AM GMT).

Para USD / JPY spadła o 0,35% do 112,82.

Para AUD / USD obniżona 0,13% do 0,7410, a para NZD / USD w dół 0,07% do 0,7160. Greenback spadł na dolara Nowego Zelandii przez noc, ponieważ handlowcy pozostają ostrożni w zakresie możliwości, że bank rezerwy Nowej Zelandii (RBNZ) może podnieść stawki o 50 punktów bazowych (BPS) później w miesiącu.

“Jeśli Rbnz ma umysł na wędrówkę o 50 pb, teraz jest czasem” Anz Analitycy powiedział w notatce.

“, które nadal wydaje się niezgodne z niepewnym globalnym tłem i ostrożnym tonem innych banków centralnych. Mimo to, dopóki nie będziemy znać wyniku, rynki będą ceny zagrożone.”

Para USD / CNY większa od 0,09% do 6,3960. Dane inflacyjne, w tym indeksy danych cenowych i producentów zarówno z Chin, jak i USA, jest należny w środę. Dane mogą również przetestować przegląd bankierów centralnych, że inflacja jest tymczasowa.

Para GBP / USD wynosiła 0,05% do 1,3567.

przed danymi, grupa bankierów centralnych, w tym europejskiego prezydenta Banku Centralnego Christine Lagarda i Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell, będzie mówił we wtorek.

Bank of England dał rynki niespodzianki w zeszłym tygodniu, gdy utrzymywał stopy procentowe niezmienione na poziomie 0,10%. Rezerwowy Bank Australii i Fed również nie podwyższył stopy procentowych pomimo agresywnego rynku prognozy. Karta standardowa

(OTC: SCBFF) Analitycy spodziewają się wędrówki w trzecim kwartale 2022 r., Ale powolna ścieżka wyżej wyżej. “Podejrzewamy, że dyskusja o podwyżkach stóp od chwili ustępuje przez chwilę. Banki centralne, które podawają wytyczne zniechęcające inwestorów z polityki cenowej przenosi się zbyt daleko,” Strategiści Steve Englander i John Davies powiedzieli w notatce.

“, więc spodziewamy się urzędników Fed, aby powtórzyć, że podwyżki stóp nie są bliskie, dopóki ruch znajduje się tylko kilka miesięcy,” dodana uwaga.