Dollar Down, ale w pobliżu czteromiesięcznego wysokiego jak dane USA chłodzi oczekiwania stożkowe Fed Investing.com

Dollar Down, ale w pobliżu czteromiesięcznego wysokiego jak dane USA chłodzi oczekiwania stożkowe Fed Investing.com

Dollar Down, ale w pobliżu czteromiesięcznego wysokiego jak dane USA chłodzi oczekiwania stożkowe Fed Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był opadający w czwartek rano w Azji. Jednak waluta USA odbyła się w pobliżu czteromiesięcznego szczytu jako U.S. ‘ Najnowsze dane inflacyjne hartowane zakłady wcześniejsze niż oczekiwane zaostrzenie polityki pieniężnej.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w dół 0,02% do 92,898 przez 1:08 am ET (5:08 AM GMT). Spadł 0,19% w środę, gdy wzrósł o 93,195, poziom nie widziany od APR 1.

Para USD / JPY była stabilna przy 110.41.

Para AUD / USD w dół 0,09% do 0,7365, a Australia Canberra wchodzi do blokady i Sydney, aby zaostrzyć swoje istniejące środki ograniczające. Para NZD / USD obniżona 0,11% do 0,7033.

Para USD / CNY w dół 0,04% do 6,4757%, a para GBP / USD w dół 0,01% do 1,3871.

. Dane wydane w USA w środę powiedział rdzeń Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) wzrósł o 0,3% miesiąca miesiąc w lipcu, tempo, które było wolniejsze niż oczekiwano. Z odzyskaniem rynku pracy warunek dla Rezerwy Federalnej USA rozpoczęcia aktywa zwężającego się i turystyki stopy procentowe, debata na temat tego, czy obecne presja inflacyjne są trwające trwające.

Kansas City Fed Prezydent Esther George powiedział w środę, że warunki są już na miejscu, aby rozpocząć zwężanie aktywów, dzięki obecnym kolcom inflacji, ostatnie ulepszenia rynku pracy i oczekiwania na dalsze silne popyt.

Dallas Fed Prezydent Robert Kaplan powiedział CNBC, że Fed powinien ogłosić swój oś czasu dla zasobów zwężających się we wrześniu i rozpocząć proces miesiąc później. Richmond Fed Prezydent Thomas Barkin powiedział Reuters, może to potrwać kilka miesięcy, zanim rynek pracy U.S. jest wystarczająco odzyskany.

. Jednak niektórzy inwestorzy nadal oczekują, że Fed ogłasza zwężanie bodźca w ramach 2021 r., Potencjalnie tak szybko, jak tylko wrzesień.

“Generalny konsensus emanujący z Fed jest obecnie, że zbliża się czas zakupów aktywów stożkowych” Commonwealth Bank of Australia (OTC: CMWAY) Strategist Kim MUNDY napisał w notatce badawczej.

“Rosnące oczekiwania na najbliższe stożek mogą wspierać dolara”, dodana uwaga, z MUNDY, oczekując aktywa zwężającego zapowiedź we wrześniu w zależności od siły sierpniowego rynku pracy.