Dollar do dziewięciu miesięcy wysoko nad możliwością Fed Taper w 2021 przez Investing.com

Dollar do dziewięciu miesięcy wysoko nad możliwością Fed Taper w 2021 przez Investing.com

Dollar do dziewięciu miesięcy wysoko nad możliwością Fed Taper w 2021 przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar wzrósł w czwartek rano w Azji, wznosząc się do dziewięciu miesięcy wysoko przeciwko zarówno euro, jak i ryzykownych walutach antipodowych. Możliwość, że Rezerwy Federalnej USA rozpocznie aktywa zwężające się w 2021 r. Dał także w walucie USA.

Wskaźnik dolara amerykańskiego, który śledzi, że Greenback przed koszem innych walut było o 0,32% do 93,445 do 23:02 PM ET (3:02 AM GMT), jego najwyższy poziom od APR 1.

USD / JPY Para zyskała 0,40% do 110.08.

Para AUD / USD wynosiła 0,30% do 0,7209. Australijskie dane dotyczące zatrudnienia wcześniej wydane wcześniej w dniu, stwierdził, że zmiana zatrudnienia wynosiła 2200 i stopa bezrobocia na poziomie 4,6% na lipca, zarówno lepsza niż oczekiwana … Jednak liczba codziennych przypadków Covid-19 w kraju trafiła na nowy rekord .

Para NZD / USD poślizgnęła 0,44% do 0,6858.

Para USD / CNY Obrotowa o 0,14% do 6,4932, podczas gdy para GBP / USD wynosiła 0,25% do 1,3721.

Fed wydał protokół z ostatnich posiedzeń w środę, w której powiedział, że zwężanie aktywów może rozpocząć się później w roku. Warunkiem rozpoczęcia jest to, że ożywienie gospodarcze nadal się poprawia zgodnie z oczekiwaniami, chociaż “znaczne dalsze postępy” w kierunku maksymalnego zatrudnienia nie zostanie jeszcze spełnione.

inwestorów czekają obecnie w Sympozjum Banku Centralnego Jackson Hole, odbywające się od 26 sierpnia do 28, w celu dalszych wskazówek dotyczących aktywa przychylającego i osiąga oś czasu wędrówki.

Niektórzy inwestorzy podzielili zaufanie Fed.

“Nasze przeczytanie jest to, że urzędnicy Fed będą nadal sygnalizować bieżące etapy w kierunku polityki normalizacji, zapewniając dolara o kluczowej trwającej podpowiedzi podstawowej”, powiedzieli analitycy Westpac w notatce.

“Dolar australijski pozostaje W potężnym czteromiesięcznym dzieciaku “i wygląda na spadek poniżej 0,72 USD. Dolar Nowy Zelandia (NZD) wzrok spadek do 0,68 USD, chociaż powinien wzrosnąć później w 2021 r.

Rezerwowy Bank Nowy Zelandia (RBNZ) utrzymywał stopę procentową niezmienioną, gdy w środę wydano swoją decyzję polityczną w środę, usunięcie wsparcia dla NZD. Jednakże, Gubernator Rbnz Adrian Orr powiedział Parlamentowi wcześniej w dniu, w którym nadal oczekuje oficjalnego stopy gotówkowej, aby powoli zwiększyć w kierunku Bardziej neutralny poziom w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

Nowa Zelandia powraca pod blokadą, aby rozwiązać świeże epidemia Covid-19, który opóźnił RBNz stawanie pierwszego banku centralnego G10 do wędrówek w czasie Covid-19 razy.