Dolarowe krawędzie wyżej, ale wciąż blisko miesiąca niski po payrlls przez inwestycje

Dolarowe krawędzie wyżej, ale wciąż blisko miesiąca niski po payrlls przez inwestycje

Dolarowe krawędzie wyżej, ale wciąż blisko miesiąca niski po payrlls przez inwestycje

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dollar Edged wyżej w wczesnym europejskim handlu w poniedziałek, ale pozostał blisko jednego miesiąca niski jak piątkowe rozczarowujące zadania raport osłabiły oczekiwania wczesnego zwężania bodziec monetarnego rezerwy federalnej.

o 2:55 am Et (0655 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, zyskał 0,2% do 92.172, po upadku do 91,941 po raz pierwszy od 4 sierpnia 4 w piątek. Zmienność może być ograniczona w poniedziałek z rynkami USA na wakacjach.

USD / JPY wzrosła 0,1% do 109,80, EUR / USD / USD spadła o 0,1% do 1,1875, tuż przy wysokości w zeszłym tygodniu 1,1909, a GBP / USD spadła o 0,1% do 1,3851.

Wrażliwy na ryzyko AUD / USD spadł o 0,2% do 0,7440, ale nie pozostał daleko od poprzedniej sesji o wysokości 0,7477, jego szczyt od 15 lipca. Rezerwowy Bank Australii posiada najnowsze spotkanie dotyczące ustalania polityki we wtorek i może odwrócić Jego zwężająca się decyzja podała wciąż rozbudowany wybuch Covid-19 w całym kraju.

Dolar został mocno uderzony przez piątkowe wydanie płac niefarmowych, z rozczarowującym raportem wpływającym na oczekiwania, gdy rezerwa federalna rozpocznie zwężając się jego masywnym programem kupującym obligacji.

Przewodniczący Jerome Powell dokonał ożywienia na rynku pracy w kraju kluczowym warunkiem takiego ruchu, ale w sierpniu dodano tylko 235 000 płac, po odrodzeniu infekcji Covid-19. To był najmniejszy zysk w siedmiu miesiącach i był o kilka poprzednich miesięcy ponad milion wzrostu.

“Plan zwężający uruchomiony we wrześniu albo musi być w 100% zależni od danych, albo dyskusja będzie musiała zostać przełożona do listopada,” wspomniane analitycy w Nordea, w notatce.

Cotygodniowe bezroboodporne dane zostaną ostrożnie badane W czwartek do dalszych wskazówek na temat siły rynku pracy, ale Friday producenta Porozumienia Cena za sierpień będzie również zainteresowań, po lipcu dane wykazały największy roczny wzrost w ciągu dekady.

gdzie indziej, Europejski Bank Centralny ma powstrzymać najnowsze spotkanie w zakresie polityki pieniężnej w tym tygodniu, z Hawkich Członkowie stają się bardziej wokalem o stopniowym skalowaniu bodziec bodziec banku centralnego.

Niemieckie zamówienia fabryczne, wydane wcześniej w poniedziałek, wzrosła 3,4% w miesiącu w lipcu, niewielkie spowolnienie wzrostu z poprzedniego miesiąca, ale wciąż znacznie lepiej niż się spodziewał.

.