Dolarowe krawędzie wyłączone przed wydaniem przewodnich minut przez Investing.com

Dolarowe krawędzie wyłączone przed wydaniem przewodnich minut przez Investing.com

Dolarowe krawędzie wyłączone przed wydaniem przewodnich minut przez Investing.com

przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – dolar obniżony w Europie Środa, ale pozostała na podwyższonych poziomach z globalnym obawami wzrostu, spowodowana trwającym wybuchem ciosowym, monitując handlowcom, aby obniżyć swoje stanowiska z ryzykownymi walutami.

o 2:55 am Et (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,1% niższe w 93.093, tuż poniżej jednego tygodniowego wysokiego trafienia we wtorek.

USD / JPY Edged wyższy do 109.59 EUR / USD był wyższy o 0,1% wyższy na poziomie 1.1719, po upadku do 1.1702 w sesji Azji, jego najniższy od 20201 r niż oczekiwano 2,0%, brzeg Celu Anglii, w lipcu.

DIP w U.K. Inflacja może być tymczasowa, analitycy powiedzieli, wskazując na ostre wzrasy w rachunkach z gospodarstwem domowym w tym roku i utrzymywały presję na łańcuchy dostaw. “Jest Little Wątpią, że nagłówek CPI pójdzie znacznie powyżej 3% w tym roku, “powiedział ing ekonomista James Smith w notatce dla klientów.” Nie trudno jest widzieć inflację dość blisko do prognozy Banku w Anglii o 4% około 19 listopada. “

US Sprzedaż detaliczna spadła o 1,1% w lipcu, o wiele więcej niż spadek o 0,3%, zgodnie z danymi opublikowanymi wtorek. Dodano to do rozczarowujących liczby wzrostu z Chin wcześniej w tygodniu, powodując, że przedsiębiorcy kwestionują globalny profil wzrostu jak Wiele krajów walczy o radzenie sobie z najnowszym wybuchem Covid-19.

Chociaż wiele koncentruje się na niedawnym wzrośnie w sprawach Coronavirus w Chinach, USA odnotowały ponad 1000 śmierci Covid-19 we wtorek, zgodnie z danymi Reuters, Z obszarów, które mają niskie stawki szczepień, szczególnie twarde hit.

Inwestorzy spoglądają teraz w minuty z najnowszego spotkania Rezerwy Federalnej USA, z których należy wydać później DZIEŃ, dla wskazówek na oś czasu Banku Centralnego dla przychylania aktywów i podwyżek stóp procentowych.

Fed będzie również przechowywać sympozjum Hole Hole Jacksona w następnym tygodniu, co może zapewnić więcej wskazówek, zwłaszcza jak wielu uczestników rynku oczekuje, że bank centralny ogłasza plany złagodzenia kupowania obligacji na posiedzeniu polityki wrześniowej lub listopadowej.

gdzie indziej, NZD / USD mieszkaniec w 0.6924 Po lotnym handlu przez noc w wyniku Decyzji Rezerwowej Nowej Zelandii w celu utrzymania stóp procentowych niezmienionych, zamiast podnieść ich po raz pierwszy od 2014 r., Tak szeroko oczekiwano.

Para początkowo spadła do dziewięciu miesięcy nisko w 0,6868, ale wkrótce odzyskał się po tym, jak bank centralny wyjaśnił, że w dużej mierze trzymał się podnoszenia stawek z powodu przyciągania przyciągniętego zabezpieczenia w kraju, a podwyżki wciąż należy się spodziewać bliska przyszłość.

.