Dolar zyski na drugi dzień na Afganistanie, Wariant Delta Woręczeni przez Reuters

Dolar zyski na drugi dzień na Afganistanie, Wariant Delta Woręczeni przez Reuters

Dolar zyski na drugi dzień na Afganistanie, Wariant Delta Woręczeni przez Reuters

2/2 © Reuters. Plik Plik: Obrazek Illustration Zjednoczonych Dolar, Szwajcarski Frank, Funt Brytyjski i Notatki bankowe Euro, podjęte w Warszawie 26 stycznia 2011. Reuters / Kacper Pempel 2/2

przez Gertrude Chavez-Dreyfuss

Nowy Jork (Reuters) – The Dolar zaawansowany na drugą sesję prostą we wtorek, wzmocnione przez zapotrzebowanie na bezpieczne przystań, jak inwestorzy zwalnili o Afganistanie, spowolnienie chińskiej gospodarki, a szybki rozprzestrzenianie się wariantu Delta Coronavirusa, które zmusiły niektóre obłączenia.

Całkowity ton na rynkach finansowych był jedną ostrożnością, z udziałami na Wall Street na czerwono.

O wiele ostrzejsze spadek niż oczekiwano we wtorkowych sprzedaży sprzedaży detalicznej zyski w dolarach, ale to zostało zrównoważone przez wyższą niż prognozę wzrostu produkcji przemysłowej, która przyspieszyła zyski Greenback.

“Dziś rano raport sprzedaży detalicznej służył do potwierdzenia, że ​​konsument USA – największy na świecie i najbardziej niezawodny klient – staje się coraz ostrożny “- powiedział Karl Schamotta, główny strateg rynku w Cambridge Global Płatności (NYSE: GPN) w Toronto.

“, w połączeniu z dowodami spowolnienia w chińskiej gospodarce i Trwające zawirowania polityczne w Afganistanie, prowadzi inwestorów do opłacenia pozycji pożyczkowych finansowanych w dolarach i wyciągają pieniądze z rynków wysokiego ryzyka “, dodał Prawa kobiet w ramach prawa islamskiego, ponieważ utrzymywali pierwsze oficjalne serwisu informacyjne, ponieważ ich uderzenie szoku Kabul.

wielu inwestorów nie było jednak pocieszane przez pojednawczego tonu Talibana.

w handlu popołudniowym, dolar amerykański Indeks wzrósł 0,6% do 93,119. Euro, największy składnik w indeksie Dolar, spadł o 0,6% do 1,1709 USD.

W międzyczasie Dolar Nowy Zelandia, spadł do najniższego w ciągu trzech tygodni po tym, jak kraj zidentyfikował swój pierwszy przypadek Covid-19 od lutego, co skłoniło rządowi ogłosić nowe krótkoterminowe środki blokujące.

Waluta spadła ostro wcześniej w sesji globalnej po premier Jacinda Arden powiedział Auckland – gdzie sprawa została zgłoszona – przejdzie do blokady przez siedem dni, podczas gdy Nowa Zelandia jako całość będzie miała najtrudniejszy poziom blokady przez trzy dni.

Było ostatnio 1,7% na poziomie 0,6904 USD, po spadku do 0,6900 USD, najniższy od końca lipca.

Dolar australijski spadł do dziewięciorzędowego niskiego poziomu po protokole spotkania banku centralnego były postrzegane jako gołębi. Wstępnie spadło o 1,2% na 0,7253 USD.

Safe-haven japoński jen był na całkowitym dolarze, który wzrósł o 0,3% do 109.56 jena. Frank szwajcarski, kolejna bezpieczna przystań, również spadła w porównaniu z Dolar, który trwało 0,3% w 0.9149 Frank.

Inwestorzy patrzą na środy protokoły Federalnego Spotkania Komitetu Otwartego Rynku w zeszłym miesiącu, ponieważ kilku federalnych urzędników Rezerwy przyjęło bardziej jastrzębskie perspektywy w ostatnich tygodniach.

, który jastrzębie, jednak nie uwzględnia najbardziej aktualnych wersji danych, które są słabsze niż oczekiwano, takie jak słabe numery ufności, wśród futerałów w sprawach wariantycznych Delta i odnowiony wzrost środków łagodzących, które mogłyby spowolnić wzrost.

.