Dolar zachowuje siłę na rosnącym plony; Unfarm Payrolls Eyed by Investing.com

Dolar zachowuje siłę na rosnącym plony; Unfarm Payrolls Eyed by Investing.com

Dolar zachowuje siłę na rosnącym plony; Unfarm Payrolls Eyed by Investing.com

© Reuters. Przez Petera Pielęgniarka

Investing.com – Dolar popchnął wyższy we wczesnym europejskim handlu we wtorek, pomógł w rosnącym rentowności Skarbu Państwa, ale objętych szczytem w zeszłym tygodniu z inwestorami czekając na piątkowe kluczowe uwolnienie zatrudnienia dla wskazówek na temat myślenia Rezerwy Federalnej kupowanie zwężania.

o 2:55 AM ET (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,2% wyższej w 94.015, tuż poniżej poziomu 94.504, który widać w zeszłym tygodniu, jego najwyższy poziom Wrzesień 2020.

USD / JPY wzrosła 0,3% do 111,17 EUR / USD od 0,2% do 1,1597, a GBP / USD spadł o 0,1% do 1,3594. Wrażliwy na ryzyko AUD / USD spadł o 0,4% do 0,7257 roku po poniesieniu banku rezerwy Australii nie spodziewa się go zwiększyć stopy procentowe do 2024 r. Po utrzymaniu polityki pieniężnej stałej, zgodnie z oczekiwaniami, na jego najnowszym spotkaniu.

Dolar skorzystał ze wspinaczki Rentowności obligacji, jak inwestorzy ponoszone o braku porozumienia w Kongresie USA na suficie zadłużenia kraju z amerykańską polityką pozornie jako partyzanta jak zawsze.

Temperatura benchmarku 10-letnich Skarbu USA zauważa obecnie zbliża się do 1,50% po prezydenta Joe Biden powiedział późnym poniedziałkiem, że nie może zagwarantować rządu nie naruszy limitu zadłużenia 28,4 $, ponieważ Stany Zjednoczone stoi w obliczu ryzyka historycznego domyślnego dwa tygodnie.

Pomagając także Dolarowi był sceną ostatnich danych, które pomalowały obraz blaknącej pandemii i gospodarki odzyskiwania, podsycając oczekiwania, że ​​rezerwa federalna mogła rozpocząć zaostrzenie polityki pieniężnej prędzej niż oczekiwano.

Mając to na uwadze, nacisk na większość tego tygodnia będzie w piątkowej uwolnieniu ds. Płac niefarm, z Fed niewątpliwie szukającym silniejszego powrotu do zdrowia na rynku pracy po rozczarowującym uwolnieniu sierpnia.

Ta wersja pracy Oczekuje się, że wykazuje dalszą poprawę rynku pracy, z prognozą za 488 000 miejsc pracy do dodania we wrześniu, w temperaturze 235 000 miejsc pracy dodał poprzedni miesiąc.

“Prawie wszyscy lubi teraz Greenback, i łatwo jest wyjaśnić, dlaczego: Inwestorzy czekają, aż USA karmił kopię zapasową swoich słów o wczesnej redukcji programu z łatwoptowania ilościowego (QE) z działaniami” – powiedział Dmitriy Gurkovskiy, an Analityk w Roboforex.

gdzie indziej, Rezerwowy Bank Nowej Zelandii ma uczynić jego najnowszą decyzję polityczną w środę, i oczekuje się wędrówek o 25 punktów bazowych, podczas gdy Bank Rezerwu Indii przekazuje własną decyzję polityczną w piątek. Oczekuje się również, że bank centralny Rumunii stanie się najnowszymi w Europie Środkowej i Wschodniej w celu podniesienia stóp procentowych.