Dolar z powrotem z powrotem, pozostaje blisko czteromiesięcznego wysokiego przez Investing.com

Dolar z powrotem z powrotem, pozostaje blisko czteromiesięcznego wysokiego przez Investing.com

Dolar z powrotem z powrotem, pozostaje blisko czteromiesięcznego wysokiego przez Investing.com

© Reuters. Przez Petera Pielęgniarki

Investing.com – Dolar nieznacznie wycofany w wczesnym europejskim obrotu piątek, ale pozostał blisko jego najwyższego poziomu w czterech miesiącach jako podwyższone poziomy inflacji i odzyskanie rynku pracy do Rezerwy Federalnej Reining w swoim bodzieniu monetarnym w najbliższym przyszły.

o 2:55 AM ET (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, objętych około 0,1% niższe w 92.977, tuż poniżej środa czteromiesięcznego wysokości 93,195 i sugeruje co tydzień zysk w wysokości 0,2%.

USD / JPY był nieznacznie wyższy w 110.41, EUR / USD wynosił 0,1% wyższy przy 1,1738 r., Tuż powyżej środa czteromiesięcznego o niskim poziomie 1,1706, GBP / USD wzrosła 0,1% do 1,3813, podczas gdy wrażliwy na ryzyko AUD / USD Rose 0,1% Rose 0,1% 0,1% 0,1% do 0,7339.

Czwartkowe wydania danych dodane do rosnących oczekiwań dotyczących aktywa zwężającego się z Rezerwy Federalnej do końca 2020 r.

Producent Indeks cenowy wzrósł o 1% miesiąca miesiąc w lipcu, o 7,8% w dniu roku, największy wzrost roczny w ponad dekadzie. W środę dane cen konsumpcyjnych mogły wskazać inflację, może być osiągnięta szczyt, ale te dane cen hurtowych sugerowały presję inflacyjną.

Dodatkowo Dane czwartek wykazały, że 375 000 twierdzeń bezrobotnych zostały złożone przez cały tydzień, co było niższe niż 387 000 roszczeń złożonych w poprzednim tygodniu i wskazując na stopniowo poprawiając rynek pracy.

Wiele urzędników Fed w ostatnich dniach pojawiają się wspieranie kupowania bondera w nadchodzących miesiącach, a podczas gdy krzesło Feder Jerome Powell konsekwentnie wywołuje się do większej ilości ciśnienia montażu.

The “Fed może walczyć o kontynuowanie twierdzenia, że ​​oczekiwania inflacyjne są” dobrze zakotwiczone “,” wspomniane analitycy na ing, w notatce, i jest prawdopodobne “, że Fed będzie miał coraz bardziej publiczną dyskusję o zwężaniu się, z Ogłoszenie możliwe na 22 wrześniach spotkaniu “.

USD / spróbuj Rose 0,2% do 8.5696 Po tym, jak bank centralny Turcji utrzymywał stałą stopy procentowej stałej o 19% w czwartek przez piąty miesiąc prosty, z szybkim inflacją konsumenta zapewniającą niewielki pokój dla cięcia.

USD / MXN Rose 0,1% do 19.965 Po godzinach centralnych Meksyku podniósł kluczową stopę procentową do 4,5% w czwartek, próbując zwalczać inflację, która znacznie wynosi znacznie powyżej 3% docelowego Banku.

.