Dolar wznosi się przed zwolnieniem zatrudnienia ADP przez Investing.com

Dolar wznosi się przed zwolnieniem zatrudnienia ADP przez Investing.com

Dolar wznosi się przed zwolnieniem zatrudnienia ADP przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dolar objęty w środę, z tym bezpieczną przystanią wzmocnioną przez obawy rosnące ceny energetyczne przekłada się na wyższą inflację, co skłaniają rezerwy federalnej, aby szybko dokręcić politykę pieniężną.

o 3:05 am Et (0705 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,2% wyższej w 94.188, tuż poniżej poziomu 94.504 widać w zeszłym tygodniu, jego najwyższy poziom od września 2020 r .

USD / JPY wzrosła 0,3% do 111,72, w ciągu jednego tygodnia, EUR / USD spadła o 0,1% do 1,1581, tuż powyżej 14-miesięcznego 1 miesiąca 1,1563, GBP / USD spadła o 0,1% do 1,3611, podczas gdy ryzyko Wrażliwy AUD / USD spadł o 0,4% do 0,7261.

również zainteresowania, NZD / USD spadł 0,5% do 0,6925 r. Po zarezerwowanym Banku Nowej Zelandii po raz pierwszy uniósł oficjalną kurs gotówkową po raz pierwszy w ciągu siedmiu lat wcześniej w środę i zasugerował w dalszej stopie procentowych aby oswoić rosnącą inflację. To przyszedł dzień po tym, jak Rumunia stała się najnowszym bankiem centralnym w powstaniu Europie w celu podniesienia stawek.

Ten jastrzębny ton został dodany do oczekiwań, że Rezerapę Federalną rozpocznie zwężanie zakupów aktywów w tym roku i przygotowuje się do wczesnego wzrostu ustawień stóp procentowych pandemii rockowej.

Dolar skorzystał również ze wspinaczkowych rentowności obligacji, jak inwestorzy są pełne braku porozumienia w Kongresie USA w ramach sufitu długu kraju i potencjału dla domyślnego.

Ponadto pozostaje obawy o chiński sektora nieruchomości, wiadomości, że inna chińska deweloper nieruchomości, Fantazja, nie spłaciła również 205 milionów dolarów obligacji, sugerując obawy rozszerzone poza Evergrande.

“Ostatecznie jest to prawdopodobnie przypomnienie, że głowice do ryzyka nastrojów wynikających z sektora w Chinach są dalekie”, powiedział analitycy, w notatce. “W fx, uważamy, że będzie nadal zapewnić powody, aby nie zamienia żadnego niedźwiedzia na dolara”.

Uwaga Obraca teraz włącza się do wydania Private Private Drumienia Późniejsze Środę, jako przewodnik po Friday ważny oficjalny raport o zatrudnieniu.

Numer ADP ma wzrośnie o 428 000 miejsc pracy we wrześniu, o 374 000 miejsc pracy w poprzednim miesiącu, podczas gdy piątek Wynagrodzenia niefarmowe są widoczne o 488 000 miejsc pracy, od 235 000 miejsc pracy dodano poprzedni miesiąc.