Dolar rajdów jako silne zadania Raport Stoks Zakłady na karłowatym zwężającym się przez Investing.com

Dolar rajdów jako silne zadania Raport Stoks Zakłady na karłowatym zwężającym się przez Investing.com

Dolar rajdów jako silne zadania Raport Stoks Zakłady na karłowatym zwężającym się przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – Dolar wskoczył piątek, wspierany przez ruch wyższy w sprawie Skarbu USA po lepszej niż oczekiwano miesięcznych miejsc pracy Raport Stoked Oczekiwania Rezerwyt Federalny zacznie zaostrzyć politykę, a nie później.

Indeks dolara USA, który mierzy Greenback w stosunku do kosza ważonego sześciu głównych walut, wzrosła o 0,59% do 91,69, jak uzyskała wydajność wiązania USA, z 10-wydajnością trendą zbliżoną do 1,3%.

“[W] E Wystrzegaj ryzyka przekrzywionego w kierunku wcześniejszego wycofania bodźców Rezerwy Federalnej z zapowiedzią QE przed końcem roku i pierwsze podwyżki stóp procentowych nadchodzących w przyszłym roku” ING powiedział w notatce po lepszej niż oczekiwanej Raport zatrudnienia USA wydany piątek.

Gospodarka amerykańska stworzyła 943 000 miejsc pracy w lipcu, powyżej prognoz za zysków 870 000, podczas gdy bezrobocie Stawka spadła do 5,4% od 5,9%.

Średnie zarobki godzinowe wzrosły do ​​4% do 3,7%, ponieważ pracodawcy byli zmuszeni do wędrówki, aby przyciągnąć nowych pracowników w podaży pracy. Oczekuje się, że tendencja wzrastających wynagrodzeń będzie kontynuowana i może utrzymywać inflację wyższą na dłużej.

Jeśli Fed nie działa inflację Quell, to prowadzi ryzyko błędnego błędu polityki.

“Odzyskiwanie w zatrudnieniu zależy do miejsca, w którym Fed musi poważnie rozważyć zwężając swoje zakupy aktywów, aby uniknąć niepotrzebnego przekroczenia na inflację”, gospodarka stała się bardziej odporna przez ogniska. To zwiększy ryzyko błędu i Potrzeba Fed, aby zgasić niechcianą inflację, coś, co nie musiała robić w dziesięcioleciach.

Dolar zapiera się zyski po dołu w maju, ale istnieją pewne oznaki, że inwestorzy zatrzymują się swoich Bullish Bets na Greenback.

. Długie pozycje netto spekulantów na dolarach zostały wycięte w najnowszym tygodniu, zgodnie z obliczeniami przez Reuters i Dane Commodity Commodity Futures Dane Komisji wydane w piątek.

Wartość pozycji dolarowej netto wynosiła 2,11 mld USD za tydzień zakończony 3 sierpnia, w porównaniu z długimi zakładami netto w wysokości 2,99 mld USD za poprzedni tydzień.