Dolar osłabia się jako Kluczowe Unfarm Payrolls Looms przez Investing.com

Dolar osłabia się jako Kluczowe Unfarm Payrolls Looms przez Investing.com

Dolar osłabia się jako Kluczowe Unfarm Payrolls Looms przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dolar spadł do Dwugodzinnego upadku w wczesnym handlu europejskim we wtorek, kontynuując słabość wynikające z przewodniczącego Rezerwy Federalnej Jerome Powell’s Dowman mowy na koniec zeszłego tygodnia i patrząc w przyszłość do piątkowego kluczowego raportu o zatrudnieniu.

o 2:55 AM ET (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,2% niższe w 92.472, tuż powyżej najniższego poziomu na dwa tygodnie.

EUR / USD o 0,3% wyższy do 1,1829, w pobliżu jego najwyższych poziomów Od samego początku miesiąca, USD / JPY spadł o 0,1% przy 109,82, GBP / USD zyskał 0,3% do 1,3799, w pobliżu dwutygodniowego wysokości i Wrażliwy na ryzyko AUD / USD wspiął się o 0,6% do 0,7338.

Waluta USA nadal cierpi konsekwencje federalnego przewodniczącego Rezerwy w Jerome Powell spadku w piątek, aby zaoferować silny sygnał, gdy bank centralny planuje obniżyć zakupy aktywów, zaskakujące wiele Na rynku, który szukał betonowego harmonogramu.

“Najbardziej jastrzęgodnia część FOMC była niezwykle wokal w ostatnich tygodniach, w tym gospodarz Hole Hole, Esther George, ale nadal wydaje się, że FOMC nie ma jeszcze utworzenia konsensusu / większościowego widoku, jak rozwiązać zwężanie się Na spotkaniu we wrześniu “- powiedział analitycy w Nordea, w notatce.

Pomaganie ogólnym tonem ryzyku był oficjalnym końcem amerykańskiej obecności wojskowej w Afganistanie, z ostatnim samolotem wychodzącym z lotniska Kabul, spotkań prezydenta Joe Biden’s Harmonogram , bez żadnych dalszych amerykańskich ofiar.

Uwaga teraz zamienia się do piątkowego wydania płac bezfarmowych, szczególnie biorąc pod uwagę znaczenie banku centralnego złożył na ożywieniu na rynku pracy w jego zwężającym się myśleniu.

Obecnie oczekuje się, że spodziewane są o około 750 000 w Sierpień, spadek od wzrostu 943 000 poprzedniego miesiąca, ale dotyczy Ustąpią, że opóźnienie w określaniu harmonogramu do zwężania było spowodowane oczekiwaniami słabej liczby.

Numery pracy słabszych zadań może zamiast tego cementować sprawę do późniejszej akcji – być może przedawnienie w listopadzie z formalną decyzją w grudniu.

gdzie indziej, USD / CNY ronded 0,1% niższe do 6,4619, nie daleko od piątkowego trzytygodniowego nisko z 6.4595, z juanem w dużej mierze atmosferyczne rozczarowujące dane gospodarcze wydane wcześniej w ciągu dnia.

Produkcja PMI zanurzona do 50,1 z 50,4 w zeszłym miesiącu pokazuje aktywność fabryczną rozszerzoną w wolniejszym tempie. Nieprawidłowa PMI w sierpniu spadła do 47,5, najniższy czytanie od 2020 r.,