Dolar na żądanie jako zakłady na wcześniejszym podgrzewaniem akcji przez Investing.com

Dolar na żądanie jako zakłady na wcześniejszym podgrzewaniem akcji przez Investing.com

Dolar na żądanie jako zakłady na wcześniejszym podgrzewaniem akcji przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – Dolar kontynuował wspinaczkę wtorek, jazda na temat współtworzył rosnących rentowności skarbowych, ponieważ inwestorzy postawili próg Rezerwy Federalnej, aby rozpocząć przycinanie jego miesięcznych zakupów obligacji zostaną spełnione wcześniej, a nie później.

Wskaźnik dolara amerykańskiego, który mierzy Greenback przeciwko koszowi ważone w sześciu głównych walut, wzrosła o 0,15% do 913,08, ponieważ rentowności obligacji USA spadły, a wskaźniki USA nadal trend wyższy, z 10-letnim powyżej 1,4 %.

Rezerwa federalna ustaliła bar zrównoważonego dalszego postępu w gospodarce, która musi spełnić, aby rozpocząć zwężanie miesięcznych zakupów w wysokości 120 USD. Rynek pracy jest w sercu progu, a teraz niektórzy na Wall Street stawia się, że gospodarka będzie mogła stać wystarczająco dużo zysków pracy na koniec roku.

“Spodziewamy się ogłoszenia karmionego 202 grudnia, “Morgan Stanley (NYSE: MS) powiedział. “[W] E Spodziewaj się, że kontynuacja oznacza, że ​​gospodarka może osiągnąć regenerację w porównaniu z benchmarkami wcześniej niż przewidywaliśmy”.

Szanse raczej późniejsze późniejsze zwężające się z amerykańskiego banku centralnego zostały zwiększone po kilku członkach Fed, w tym Atlantic Fed Prezydent Raphael Bostic i Boston Fed Prezydent Eric Rosengren poparły wcześniejsze działania na temat polityki z Fed.

Rosengren powiedział poniedziałek Fed. Ogłasza we wrześniu, że rozpocznie przycinanie 120 miliardów dolarów w zakupie obligacji skarbowych i hipotecznych “Ten upadek”. Podczas gdy Bostic powiedział, że jest na korzyść szybszego zwężania niż w poprzednich rundach.

“Jesteśmy dobrze na drodze do znacznego postępu w kierunku naszego celu – powiedział Bostic w poniedziałek cel i powinien być Myśląc o tym, jaka powinna być nasza nowa pozycja polityki. ”

na tle rosnących oczekiwań na szybciej raczej późniejsze zacieśnienie polityki pieniężnej, Wall Street kontynuował obstrzymanie dalszego dolara do góry, wspierającego przez Uptick w plansach USA.

“Silne dane amerykańskie, sukces back-tocholli,” zaawansowane zawiadomienie “na karmieniu karmionym, a postępy w infrastrukturze sprawiają, że USA wyróżniają się. Pozostań krótki czas trwania, długi czas,” Morgan Stanley powiedział.