Dolar Mieszkanie przed kluczowym spotkaniem Rezerwy Federalnej przez Investing.com

Dolar Mieszkanie przed kluczowym spotkaniem Rezerwy Federalnej przez Investing.com

Dolar Mieszkanie przed kluczowym spotkaniem Rezerwy Federalnej przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dolar obrotowy w dużej mierze niezmienił się w środę na podwyższonym poziomie, usztywnione dla decyzji politycznych Rezerwy Federalnej i Przewidywania Późniejsze.

o 2:55 AM ET (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, nieznacznie obłaniał marginalnie o 94.055, ale nie daleko od 4-tygodniowego wysokości 94,313.

Dodatkowo, EUR / USD wzrosła 0,1% do 1,1587, nieznacznie powyżej roku niskiego roku 1,1522, podczas gdy USD / JPY spadł o 0,1% do 113,89, poniżej 2021 piku z 114,69.

Fed jest powszechnie oczekiwana, aby ogłosić zwężanie obecnego 120 mld USD miesięcznego programu obligacji obligacji, oceniając ekonomię USA, która jest wystarczająco odzyskana z pandemicznego trafienia, aby poradzić sobie z obniżeniem wsparcia.

“Fed jest gotowy do pociągnięcia zwężającego wyzwalacza w tej środę i widzimy ryzyko wyraźnie przechylone w kierunku procesu koloru niż przewidywano Przez konsensus, “powiedział analitycy w Nordea, w notatce.

Potencjalnie bardziej zainteresowanie jest tym, co decydenci polityki Fed mówią o rosnących cenach, z inflacją na poziomie 30-letnich, a wpływ to na ich myślenia, gdy stopy procentowe powinny rozpocząć rosnące. Urzędnicy powiedzieli, że podwyżki stóp nie znajdą się na stole, dopóki nie zakończy się programu Bond-Kupowanie.

“Nasza nowa skrzynka bazowa to wędrówka w czerwcu, września i grudnia przyszłego roku po zwężającym się procesie kończącym się w kwietniu / maja” Dodano Nordea. Większość analityków oczekuje, że zakupy zostaną wycofane do końca czerwca.

w innym miejscu, GBP / USD wzrosła o 0,1% do 1,3626, tuż nad dwutygodniowym niskim, wyprzedzającym spotkanie banku w Anglii w czwartek. Bank centralny może po raz pierwszy podwyższyć stóp procentowych po raz pierwszy, z rynkami cenami w skromnym wzroście, Ale ogólnie słaba waluta sugeruje, że rozczarowanie jest możliwe. Dane opublikowane wcześniejsze ceny domów były kontynuowane Wzrost powyżej oczekiwań, pomimo końca urlopu podatkowego na cło stempel.

USD / PLN handlu mieszkaniowo w wysokości 3,9763 i EUR / PLN również mieszkanie na poziomie 4,6044 r., Z Bankiem Centralnym Polski oczekuje się, aby zwiększyć stopy procentowe na drugim miesiącu, gdy inflacja działa w najszybszym tempie od dwóch dekad.

z 30 ekonomistów ankietowanych w ankiecie Bloomberg, 16 oczekuje, że punkt odniesienia wspiąć się na czwarty punkt na 0,75%, podczas gdy 13 przewiduje pół punktów. Pozostaje tylko jeden respondent przewidywane koszty pożyczkowe.