Dolar konsoliduje po silnych zyskach; Unfarm Payrlls należny przez Investing.com

Dolar konsoliduje po silnych zyskach; Unfarm Payrlls należny przez Investing.com

Dolar konsoliduje po silnych zyskach; Unfarm Payrlls należny przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dolar był marginalnie niższy w wczesnym Europejskim Friday Friday, konsolidując po pierwszej sesji zysków i przed wydaniem kluczowych danych zatrudnienia USA, które mogłyby kołysać myślenie Rezerwy Federalnej o podwyżkach stóp procentowych.

o 2:55 AM ET (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,1% niższe w 94.302, po rajdzie 0,5% w czwartek. Który podniósł go do dodatnia na tydzień, dodając 0,2%.

Dodatkowo, EUR / USD wzrosła 0,1% do 1,1562, po spadku 0,5% podczas poprzedniej sesji, podczas gdy USD / JPY spadł o 0,1% do 113,68.

Fed ogłosił zwężającego się programu kupującego na początku tego tygodnia, jako powszechnie oczekiwano, ale dodał, że byłoby “pacjentem” w podjęciu decyzji o podwyższeniu jej stóp procentowy benchmarku.

Podczas gdy te komentarze zostały podjęte jako gołębi Na rynku rezerwa federalna jest nadal postrzegana jako bliżej podnoszenia stawek niż wielu swoich głównych rówieśników.

Europejski bank centralny Prezydent Christine Lagarde popchnął w środę przeciwko zakładom na wczesną wędrówkę, mówiąc, że był bardzo mało prawdopodobny, taki ruch wystąpi w 2022 r. Dane produkcyjne przemysłowe z Niemiec, Francji i Hiszpanii wszystkich rozczarowanych we wrześniu, zgodnie z figurami na piątek.

Bank Anglii postanowił stać w czwartek w czwartek, zaskakując rynek, powołując obawy dotyczące przyszłego wzrostu. Spowodowało to zatrudnieniem GBP / USD 1,4% w poprzedniej sesji, odzyskiwanie zaledwie 0,1% do 1,3506 piątku, wkładając go na kurs na jego najgorszy tydzień w 11.

“Delikatesy mają rozsądnie myśleć, zdecydowałem się na czekać więcej informacji na temat sposobu, w jaki Ostatni koniec schematu Furlough grał “- powiedział analitycy, w notatce.

Rezerwa federalna przywołała również potrzebę widzenia silniejszej pracy rynek, zanim zaczął przejść do stóp procentowych. Mając to na uwadze, wydanie oficjalnych raportów miesięcznych w sprawozdaniu z miesięcznymi zatrudnieniem później w sesji zostanie starannie obserwowany.

U.

“Specjalne skupienie będzie na godzinę godzin, które wyglądają na zbliżanie się do znaku 5,0% i może być użyte (wraz z każdym powyżej konsensusem przeczytanym w NOTLINE NFP) przez Fed Hawks, aby opowiadał się dalej przeciwko” tymczasowej inflacji “narracji, “Dodał ing.

.