Dolar, Euro Down jako napięcie Ukrainy, obawy polityki Fed kontynuują inwestycje

Dolar, Euro Down jako napięcie Ukrainy, obawy polityki Fed kontynuują inwestycje

Dolar, Euro Down jako napięcie Ukrainy, obawy polityki Fed kontynuują inwestycje

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w środę rano w Azji, a euro był blisko jego najsłabszego w miesiącu w porównaniu z dolarem bezpiecznego przystań i japońskiego jena. Inwestorzy pozostają zainteresowani potencjalnym konfliktem zbrojnym na Ukrainie, a szybciej niż oczekiwano decyzji o polityce Polityki Polityki pieniężnej zacieśnienie.

Indeks dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w dół 0,01% do 95,920 do 10:19 PM ET (3:19 AM GMT).

Para USD / JPY w górę 0,02% do 113,89.

Para AUD / USD Obrotowa o 0,14% do 0,7158, z rynkami australijcznymi zamknął na wakacje. Para NZD / USD w dół 0,06% do 0,6682.

Para USD / CNY w dół 0,08% do 6.3227 i para GBP / USD obramowana o 0,12% do 1,3512. U.K. jest również radzenie sobie z dochodzeniem, czy premier Boris Johnson potencjalnie naruszyli zasady blokady COVID-19. Odkrycia wewnętrznego zapytania można ogłosić później w ciągu dnia.

Euro był o mieszkaniu o wartości 1.1303 USD po upadku do 1,1264 USD przez noc od pierwszego od 21 grudnia 2021 r. Jednała waluta również w dół 0,06% do 128.64 jen po trafieniu znaku 128.25 podczas poprzedniej sesji, a także pierwszy od pierwszego 21 grudnia 21.

Przywódcy zachodnich nadal przyspiesza preparaty do przeciwdziałania wszelkich rosyjskich działań wojskowych na Ukrainie, podczas gdy Rosja wyraziła “wielką troskę” po 8500 żołnierzy amerykańskich, zostali postawionym na alarmowi do wdrożenia Europy, jeśli odbywa się eskalacja.

był również na karmienie, który przekazuje swoją decyzję polityczną później w ciągu dnia. Inwestorzy będą szukać wskazówek dotyczących wypadków stóp procentowych i napięcia ilościowego (QT), ale rynki pieniężne są obecnie wyceniane na pierwszą wędrówkę jako wczesne W marcu 2022.

“Sentyment rynkowy pozostaje kruche”, powiedzieli, że analitycy papierów wartościowych TD w notatce.

z Fed, “Wszelkie wskazówki wokół punktu wyjścia dla QT lub” prędzej “i” szybsze “na wycieczkach może być ruchome rynkowe,” ale “nie oczekujemy ostatecznych sygnałów, niestety, a wynik może być mieszany wiadomości. ”

Bank Kanady przekazuje również swoją decyzję polityczną później w dniu, z kanadyjskiego dolara obrzeżowego do 1,2622 USD wobec jego amerykańskiego odpowiednika.

“Istnieje ogromna ilość niepewności wokół Banku Kanady Kanady , ponieważ decydenci próbują zrównoważyć bardzo silne realizowane dane dotyczące zatrudnienia i inflacji z Q4 w porównaniu z ostrym wzrostem infekcji Covid i kolejnych blokad pod koniec grudnia i stycznia “, zgodnie z analitykami TD Securities.

Republika Południowoafrykańska Bank Rezerwy dęży Decyzja polityczna w czwartek, podczas gdy bank rezerwowy Australii (RBA) nastąpi w następnym tygodniu.

.