Dolar dryfuje wyżej; W przyszłym tygodniu spotkanie Fed Looms duże przez Investing.com

Dolar dryfuje wyżej; W przyszłym tygodniu spotkanie Fed Looms duże przez Investing.com

Dolar dryfuje wyżej; W przyszłym tygodniu spotkanie Fed Looms duże przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Dolar dryfował wyższy czwartek, z handlowcami utrzymującymi proszek suche przed spotkaniem Rezerwy Federalnej w przyszłym tygodniu, szukając wskazówek, gdy bank centralny zacznie wycofać bodziec pieniężny.

o 2:55 am Et (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, o 0,1% wyższej w 92.612 roku.

Wskaźnik utknął w zakresie obrotu pomiędzy dwutygodniowym wysokością 92,887, widziany na początku tygodnia tygodnia i wtorki w ciągu jednego tygodnia 92.321 po miękkim niż oczekiwanym raporcie inflacyjnym.

USD / JPY Flated o 109,36, podczas gdy EUR / USD spadł o 0,2% do 1,1795, nie pomógł słabych numerów rejestracyjnych samochodów na sierpnia. GBP / USD spadł o 0,2% do 1,3812, natomiast wrażliwy na ryzyko AUD / USD spadł 0,3% do 0,7310, pomimo współczynnika bezrobotnego kraju spadające do 4,5%.

Zagraniczny Rynek wymiany koncentruje się obecnie na dwudniowej polityki Federalnej Federalnej Komitetu Open Market w przyszłym tygodniu, spodziewając się, że zapewni pewną jasność w perspektywie zarówno zwężającym się, jak i ewentualnymi podwyżkami stopy procentowej.

“Jeśli cokolwiek, ryzyko dla dolara na posiedzeniu Fed w przyszłym tygodniu mogą być lekko przechylone do minusu, jeśli rynki cementowało, że zwężający się ogłoszenie rzeczywiście zostanie opóźnione”, “wspomniane analitycy w ing, w notatce.

Czwartek USA USA. Sprzedaż detaliczna dla sierpnia mogłaby zwrócić się do poglądu, że zwężanie może być wstrzymane, ponieważ oczekuje się, że wydanie jest pokazane, o 8:30 ET (1230 GMT), że sprzedaż ponownie osłabiła się w sierpniu po upływie w lipcu. W miesiącu – Podstawa miesięczna, są one widoczne o 0,8% niższe w porównaniu z 1,1% erozją 1.1%.

Dodatkowo, liczba osób złożonych na ubezpieczenie od bezrobocia po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych jest również widoczny wzrost do 330 000 na tydzień kończący się września 11 od 310 000 na tydzień wcześniej.

gdzie indziej, NZD / USD wzrosła 0,1% do 0,7110, po wydaniu danych wcześniej czwartek pokazał, że gospodarka wzrosła w znacznie szybszym tempie niż oczekiwano, z produktem krajowym brutto przyspieszającym 2,8% w drugim kwartale.

Ten silny wzrost cementował pogląd, że bank centralny kraju rozpocznie podnoszenie stóp procentowych w najbliższej przyszłości, mając półtora podwyżki stóp w zeszłym miesiącu w odpowiedzi na wybuch Covid-19, który wywołał surowy blokadę z rządu.

.