Dogecoin przechodzi do dowodu Blockchain Stawka, a Vitalik Buterin pomaga przez daletkoin

Dogecoin przechodzi do dowodu Blockchain Stawka, a Vitalik Buterin pomaga przez daletkoin

Dogecoin przechodzi do dowodu Blockchain Stawka, a Vitalik Buterin pomaga przez daletkoin

Dogecoin przechodzi na dowód Blockchain Stawki, a Vitalik Buterin pomaga

po podjęciu intensywnej krytyki za spożywanie zbyt dużej energii i jest złe dla środowiska, dowód Blockchain Mechanizm Consensus stracił przysługę wśród projektów Crypto.

Krytyka odnotowała wiele znanych projektów kryptograficznych, którego się zmieniło, najbardziej wysoki profil, którego trwające przejście ETEREUM z dowodu pracy na dowód stawki, która zużywa mniejszą moc i obiecuje większą decentralizację.

Dogecoin dowodzi stawki

dołączyć do walki, Dogecoin, oryginalny meme moneta, stworzył swoje intencje do przeniesienia do POS w 2021 r. Fundacja Dogecoin zapowiedziała teraz, że działa z Vitalik Buterin, Ethereum Co-Founder, w procesie przejściowym.

Fundacja Doża ogłosiła, że ​​jego wyjątkowa propozycja Doge byłaby dla “Community Staking” wersja POS. Dodaje, że jego posła pozwoliłby “wszyscy, a nie tylko wielcy gracze, aby uczestniczyć w sposób, który nagradza ich za ich wkład”.

Model Dogecoina Dowód Blokchain Stawka obiecuje zwiększone zaangażowanie dla swoich właścicieli wspólnotowych i Doge w zarządzaniu i zarządzaniem Dogecoin Network.

Vitalik Buterin pomaga Dogecoin

w ostatnim wywiadzie, ale Buterin potwierdził, że jest Pracując z Dogecoinem na swojej podróży POS. Ponadto, Buterin wyjaśnia, że ​​”każda główna kryptocentrencja, z wyjątkiem jednego, ma aktywny plan przełączenia na dowód stawki”.

Tworzenie kopii zapasowej jego roszczenia, dodaje, że “argumenty będą jeszcze łatwiejsze, aby kiedyś wiedział, że Ethereum jest dowodem stawki, a kiedy znasz plany Dogecoin, są dalej wzdłuż, a plany ZCASH [są] dalej”.

w 2021, Buterin Zaproponowano, że most Ethereum-Dogecoin zwiększyłby szybkość transakcji w sieci Dogecoin.

na flipside

Dogecoin (Doge) został wypchnięty z 10 największych kryptos przez rajdę Polkadot (Dot), który obecnie posiada nasadkę rynkową w wysokości 20,2 mld USD.

Dlaczego powinieneś obchodzić

Migracja projektów Crypto na dowód stawki, nadchodzi wśród obaw środowiskowych, które zagrażają zrównoważeniu projektów Crypto, wybierając dowód pracy.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin