Długie zakłady w Dolarach U.S. Dollar Slip w najnowszym tygodniu -CFTC, Dane Reuters by Reuters

Długie zakłady w Dolarach U.S. Dollar Slip w najnowszym tygodniu -CFTC, Dane Reuters by Reuters

Długie zakłady w Dolarach U.S. Dollar Slip w najnowszym tygodniu -CFTC, Dane Reuters by Reuters

© Reuters. Zdjęcie: ilustracja obrazek pokazuje nam 100 dolarów banknotów podjętych w Tokio 2 sierpnia 2011. Reuters / Yuriko Nakao

przez Gertrude Chavez-Dreyfuss

Nowy Jork (Reuters) – Dolar amerykański Net Longs Slid w najnowszym tygodniu, według Reuters Obliczenia i Commodity Futures Dane Komisji handlowe wydane w piątek.

Wartość pozycji długich dolarów netto spadła do 1,06 mld USD w tygodniu zakończona 17 sierpnia, od 3,08 mld USD w poprzednim tygodniu. Pozycjonowanie dolara USA zostało netto na pięć prostych tygodni po pozostanie krótkiej sieci przez 16 miesięcy.

U. 2 Dolar pozycjonowania pochodzi od umów netto międzynarodowych spekulantów rynku monetarnego w japońskich jenach, euro, franku brytyjskiego i franka szwajcarskiego, a także dolary kanadyjskie i australijskie.

w szerszej mierze pozycjonowania dolara, które obejmuje umowy netto na nowym Zelandia dolar, meksykańska peso, brazylijski prawdziwy i rosyjski rubel, Greenback opublikował długą pozycję netto w wysokości 796 mln USD, z dnia 2,993 mld USD w poprzednim tygodniu.

Pomimo kąpieli w dolarowym długich pozycjonowaniu dolara, Greenback pozostał wspierany przez Delta Coronavirus Wariant obaw i oczekiwań, że Rezerwa Federalna może stożka aktywów w ramach swojego programu łagodzącego do końca roku.

W tym tygodniu Dollar W tym tygodniu wysłał 1% zysk, najwięcej za dwa miesiące.

“Ogólnie pozycjonowanie dolarowe nadal pozostaje stosunkowo nieuchronotnie mała,” Shaun Osborne, Główny Strateg FX w Scotiabank, napisał w raporcie po danych CFTC.

“silna wydajność w dolarach USA w środę do piątkowego okresu, nie objętych danymi w niniejszym raporcie, mimo to sugerujeby, że figurki w przyszłym tygodniu zobaczą ruch w pozycji Dolara USA W przeciwnym kierunku “dodał.

Największa zmiana pozycjonowania była w euro, z długów netto wzrastał do 57,640 r Tydzień zakończył 17 sierpnia, z krótkich kontraktów netto w wieku 104 tygodnia. Szorty Bitcoin w tym tygodniu były najmniejsze od końca 20 marca 2020 r.

Bitcoin nadal odzyskuje się od zastrzeżeń z ostatnich kilku miesięcy. W piątek, to uderzył w trzy miesiące o wysokości 49 163,98 USD i ogólny sektor Crypto.