Didi zawiesia plany uruchomienia w Wielkiej Brytanii pośród Chin Crackdown na firmy Tech – Telegraph przez Reuters

Didi zawiesia plany uruchomienia w Wielkiej Brytanii pośród Chin Crackdown na firmy Tech - Telegraph przez Reuters

Didi zawiesia plany uruchomienia w Wielkiej Brytanii pośród Chin Crackdown na firmy Tech – Telegraph przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Logo dla chińskiej firmy jazdy Didi Global Inc jest na zdjęciu podczas IPO na New York Stock Exchange (NYSE) w Nowym Jorku, USA, 30 czerwca 2021. Reuters / Brendan McDermid / Photo Photo

( Reuters) -Chinese Ride-Hailing Giant Didi Global Inc zawiesił plany rozpoczęcia w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej, telegraf się zgłosił w poniedziałek, na tle regulującego bandlasha w domu o prywatności danych.

pracowników pracujących nad planowanymi uruchomieniami powiedziano im, że stawią one w obliczu możliwej redundancji, a Didi przestał zatrudniać w Wielkiej Brytanii, ciągnąc plany uruchomienia przez co najmniej rok, zgodnie z raportem. (HTTPS: //

“Nadal odkrywamy dodatkowe nowe rynki, współpracujące z odpowiednimi zainteresowanymi stronami i jest zamyślony, kiedy przedstawia nasze usługi,” rzecznik Didi powiedział, nie wspominając o brytyjskich planach.

“Gdy tylko mamy więcej wiadomości na dodatkowych nowych rynkach, czekamy na udostępnianie”.

chińskich firm zostało złapanych w szczycie ze wzrastającą z bokiem z jednej strony i krajowego przepracowania regulacyjnego w masywnym branży internetowej kraju.

Ruch ma ratowniczy Tech Giants w kraju, a Didi jest pod przeglądem cybersecurity, ponieważ Chiny zmieniają swoją politykę w kierunku ochrony prywatności i danych w celu zapewnienia bezpiecznego przechowywania danych użytkownika.

DIDI, który wymienił swoje udziały w Nowym Jorku w czerwcu po podniesieniu 4,4 mld USD w pierwszej ofercie publicznej, chce rozszerzyć swój międzynarodowy biznes z ostatnich uruchomień w RPA, Ekwadorze i Kazachstanie.

.