Demokraci U.. Zgłaszają umowę na zapłatę za pośrednictwem planów wydatków przez Reuter

Demokraci U.. Zgłaszają umowę na zapłatę za pośrednictwem planów wydatków przez Reuter

Demokraci U.. Zgłaszają umowę na zapłatę za pośrednictwem planów wydatków przez Reuter

2/2 © Reuters. Plik Photo: Głośnik domu Nancy Pelosi (D-CA) i Lider Większość Senatu Ameryki Chuck Schumer uczęszcza na konferencję informacyjną z matkami pomogą przez ds Frantz 2/2

przez Richarda Cowan i David Morgan

Waszyngton (Reuters) – dwóch Dwóch Demokratów w Kongresie USA w czwartek powiedział, że dotarli do zapłaty za zapłatę za prezydent Joe Bidenowy program socjalny, jak ostrzegał White House Federal agencje, aby rozpocząć przygotowanie do możliwości zamykania rządowego.

lidera większościowy Senary Chuck Schumer i House of Reprezentants Głośnik Nancy Pelosi nie dostarczył żadnych szczegółów na temat tego, jak zapłaciliby za proponowany plan wydatków społecznych 3,5 bilionów w Bidenowi.

Partia pozostaje głęboko podzielona na rachunek, z moderatami sprzeciwiającymi się jego wielkości i postępowaniom mówiącym Nie zaakceptują niczego mniejszego.

Nawet tak, że walka wewnątrz partii odgrywa się, kongres stoi w obliczu pary krytycznych szybko zbliżających się terminów.

Finansowanie agencji federalnych zabraknie w październiku 1, jeśli prawodawcy nie działają, co popełnią częściowe zamknięcie rządu federalnego. Skarbu USA również ostrzegł także, że kongres podnosi lub tymczasowo podnosi limit pożyczek narodu, zabraknie pieniędzy, aby zapłacić rachunki rządowe do połowy października, co mogłoby spowodować domyślne domyślne.

Republikanów, którzy widzą debatę na suficie zadłużenia jako sposobu na wykolejenie lub skalowanie porządku obrad Bidena, ślubowało sprzeciwu do pułapu zadłużenia i rządowego środka finansowania, które minęły dom przedstawicieli we wtorek.

Biały Dom charakteryzował się ostrzeżeniem dla agencji federalnych, aby przygotować się do ewentualnego zamykania rządu jako formalności.

“To jest tylko przypomnienie: “Biały dom prasowy sekretarz Jen Psaki powiedział reportażom”. Jesteśmy siedem dni na zewnątrz, a my musimy być przygotowani, oczywiście, w każdym razie każdej awaryjnej awaryjnej. “

nadal, nawet z tymi zbliżającymi się ryzyko, Pelosi i Schumer dążył do prezentacji czwartkowej oferty jako zwycięstwo poranka po tym, jak Biden spotkał się z Demokratami Kongresowymi, aby spróbować porozumienia w zakresie wielkości pakietu.

“Wiemy, że możemy pokryć propozycje, że prezydent przedstawił , “Pelosi powiedział na konferencji informacyjnej”. Jest to gigantyczny krok naprzód. “

Ani, ani Schumer zaoferował szczegóły dotyczące umowy lub ogólnej ceny pakietu legislacyjnego. Wielu członków rangi demokratycznej i powiedział, że nie mają Jednak widziałem ramy.

Moderatów Moderatów, postępy

Senacka Komitet Finansów Przewodniczący Ron Wyden powiedział, że ramy były ofertą przezwyciężenia Różnice między umiarkowanymi i progresywnymi Demokratami, których wsparcie ma kluczowe znaczenie dla uchwycenia prawodawstwa Bidena bez głosów republikańskich. Demokraci-brzytwa-cienkie większości pozostawiają je tylko trzy głosy, aby oszczędzić w domu i żadnych w Senatu, jeśli wszyscy Republikanowie głosują przeciwko nim.

“Moderaty mają rację, gdy mówią, że powinieneś zapłacić za tereny, w których chcesz zainwestować” – powiedział Doned Reporterzy. “Wierzę również, że kwestia płacenia za rzeczy musi przynieść nową miarę uczciwości, a każdy musi zapłacić swój sprawiedliwy udział, a to właśnie pracujemy”.

Demokratyczne moderaty i postępy sparowały w skali planu wydatków prezydenta, a także 1 bilion dolarów bipartisan infrastruktury Bill w domu jest spowodowany rozważeniem w poniedziałek.

Ogłoszenie ramowe Sygnalizuje porozumienie między krzesłami komitetów do piszu podatkowego W menu opcji, które mogłyby zostać wykorzystane do zapłaty za wyłaniający rachunek wydatków, według Senatu Demokratycznego Pomocy.

Senat w przyszłym tygodniu planuje głosować na temat środka zawieszenia 28,4 bilionów $ bilionów zadłużenia i prowadzić agencje federalne po 30 września, koniec roku obrotowego.

.