Decentraland (Mana) zwraca się powyżej 313,48% w ciągu ostatniego tygodnia przez Coinquora

Decentraland (Mana) zwraca się powyżej 313,48% w ciągu ostatniego tygodnia przez Coinquora

Decentraland (Mana) zwraca się powyżej 313,48% w ciągu ostatniego tygodnia przez Coinquora

Decentraland (Mana) Porusza się powyżej 313,48% w ciągu ostatniego tygodnia

Decentraland (Mana) doświadczył utworu handlowego. Mana wzbudziła ponad 313,48% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Projekt Metaverse daje więcej wpływu na spływy cenowe.

Decentraland (Mana) jest na utrzymaniu utworu, podobnie jak wiele innych altówek. Poza tym Crypto Mana właśnie wzrosła + 80% w ciągu jednego dnia, łamiąc bullish Pattenant Wzór z ogromną wielkość zakupu na wielu wymieniach i zwiął się ponad 313,48% w ciągu tygodnia. W momencie pisania mana uszeregowana jest 35. kryptokrendową na Coinmarkepcap o cenie 3,60 $.

W rzeczywistości Decentraland mana definiuje się jako platforma wirtualnej rzeczywistości zasilana przez Blockchain Ethereum. Ponadto pozwala użytkownikom budować, doświadczyć i zarabiać zawartość i aplikacje.

Z drugiej strony, powodem, dla którego mana jest projektem Many, jest projekt Metaverse. Nie tylko mana, ale wszystko Projekty związane z Crypto Metaverse widzieli ich wzrost cen po Facebooku (NASDAQ: FB) ogłoszono, że byłoby ponowne przerwane jako meta, z misją “przyniesieniem Metaverse do życia”.

Meta Rebranda Facebooka jest częścią rozległego wyrównania przez firmę w kierunku Metaverse. We wrześniu opublikował 50 milionów dolarów inwestycyjnych w przewody związane z Metaverse-związanym i partnerstwami.

podczas przekazywania ogłoszenia rebrandingu firmy, dyrektora generalnego Mark Zuckerberg stwierdził, że “Metaverse jest następnym granicem, podobnie jak sieci społecznościowe, kiedy się rozpoczęliśmy”.

Ponadto sentyment na rynku ogólnym wydaje się sugerować, że kryptos ma nadzieję, że odwracają się do sezonu Bull Run po ostatnich korektach cenowych. Kolejnym powodem tej bezpośredniej pompy w cenie może być, że wieloryby potajemnie kupują decentraland (Mana) na zbliżające się altcoiny rajd. Również uruchomienie hashkey Wirtualne ogłoszenie z siedzibą.

Kontynuuj czytanie na Coinquora