Czy powinieneś kupić dip kontekstlogic? Przez Stocknews.

Czy powinieneś kupić dip kontekstlogic? Przez Stocknews.

Czy powinieneś kupić dip kontekstlogic? Przez Stocknews.

© Reuters. Czy powinieneś kupić dip kontekstlogic?

kontekstlogicznych (życzenie) jest początkującego rynku e-commerce z ogromnym potencjałem wzrostu. Jednak inwestorzy odbywali się od zapasów ze względu na hefty kwartalne straty spółki i analityków. Czy zapasy będą w stanie wyzdrowieć od obecnej kąpieli cen w nadchodzących miesiącach? Czytaj więcej, aby znaleźć się out.Contextlogic Inc. (życzenie) w San Francisco jest jednym z największych rynków e-commerce, z ponad 100 milionami miesięcznymi użytkownikami aktywnych. Firma prowadzi w ponad 100 krajach za pośrednictwem 500 000-plus zarejestrowanych kupców.

Akcje tracę tracę rozpędu ze względu na rozczarowujące wyniki finansowe firmy i obniżenia ostatnich analityków. Udziały życzenia spadły o 63,7% w cenie-to-date i 28,9% w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Przychody życzenia przybyły na 656 milionów dolarów w sekundzie fiskalnym Dzielnica, zakończona 30 czerwca, odzwierciedlając 6% spadek rok do roku. Spółka przegapiła oszacowanie konsensusu 722,92 mln USD. Ponadto jego strata netto wzrosła 909,1% z tego samego okresu ubiegłego roku do 111 mln USD. Chciałbym zgłosić ujemne 67 milionów dolarów w EBITDA w tym okresie, wskazując na znaczny spadek wartości pozytywnej wartości. Po rozczarowującym wyników drugiego kwartału pięć z 11 analityków badanych przez factset obniżył zapasów. Życzenie spadło 33,3% w cenie, odkąd zgłaszanie wyników 12 sierpnia

Kontynuuj czytanie na magazynie