Czarny piątek rysuje kupujących USA, ale wiele sklepów Shun na Internet przez Reuters

Czarny piątek rysuje kupujących USA, ale wiele sklepów Shun na Internet przez Reuters

Czarny piątek rysuje kupujących USA, ale wiele sklepów Shun na Internet przez Reuters

3/3 © Reuters. Plik Photo: Kupujący wakacyjny szukają ofert w Pentagon City Mall w Arlington, Wirginia, US, 29 listopada 2019. Reuters / Loren Elliott / Plik Zdjęcie 2/3

przez Richa Naidu i Arriana McLemore

Chicago (Reuters) – okazja Łowcy odważył się w chłodnym pogodzie, aby kupić prezenty świąteczne na czarnym piątek, aby odkryć, że wielu amerykańskich detalistów oferowało mniejszą cenę Markdowns w tym roku pośród ciasnych dostaw.

CHOVID LACSERS I MNIEJSZEGO SPRZEDAŻY SPRZEDAŻY SPRZEDAŻY TŁOŚCI DZIEŃ PO ŚWIATIEM Święta Dziękczynienia, które rozpoczyna sezon zakupy wakacyjnego roku.

W tym samym dniu, Światowa Organizacja Zdrowia o nazwie nowo zidentyfikowany Wariant Omicron z Coronavirusa jako “wariant troski”, wyzwalający alarm na całym świecie i selfoff na rynku zapasów USA.

sklepów na Black Friday miało najniższy poziom towarów odprawy na sprzedaż w pięciu Lata lub więcej, Cowen Analitycy powiedzieli w notatce. Wielu kupujących wybrało, aby odebrać towarzystwa, a nie zwracając się do sklepów.

Black Friday Sprzedaż detaliczna wynosi 29,8% w porównaniu z 2020 r. Do 3 p.m. Et, zgodnie z MasterCard (NYSE: MA) Spendpulse.

konsumentów wydali 6,6 miliarda dolarów do 9 p.m. ET w piątek, zgodnie z Indeksem Adobe (NASDAQ: ADBE) Indeks Economy Cyfrowy, który oczekiwał całkowitych wydatków między 8,8 mld USD a 9,2 mld USD na cały dzień.

Walmart (NYSE: WMT) i Cel (NYSE: TGT) stanął, aby przewyższyć innych sprzedawców detalicznych w części z powodu swoich usług kupno-online-up-w sklepie, powiedział Cowen. Cel dodał ponad 18 000 “napędowych” miejsc parkingowych, więcej niż miejsca podwojenia w stosunku do ubiegłego roku. Firma stwierdziła, że ​​jego najpopularniejsze oferty Black Friday obejmowały 219,99 USD na profesjonalny mikser w Kitchenach Profesjonalny, który regularnie sprzedaje za 429,99 USD oraz oszczędności do 60 USD na Apple (NASDAQ: AAPL) Zegarki i Airpods.

Kilku detalistów – w tym Walmart, Cel i Best Buy – ma opublikować dolne marże zysku czwartego czwartego kwartału z powodu napiętego zapasów i wyższych kosztów dla surowców, ładunków i pracy. “Nawet jeśli sezon wakacyjny powinien być w porządku z punktu widzenia sprzedaży – ponieważ detaliści są dyskontowane mniej – marginesy niekoniecznie będą wyższe z powodu inflacji”, powiedział Anality Sucharita Kodali: Forrester).

USA konsumenci wchodzą do sezonu wakacyjnego równo z gotówką dzięki wciąż-hefty stos oszczędności z wielu rund z rządowej ulgi pandemii i podwójnej płacy wzrasta, ponieważ przedsiębiorstwa konkurują dla pracowników. Jednak sprzedawcy liczyli kupujących zakupy na wakacje już wrzesień tego roku, ponieważ łańcuch dostaw logjam https://www.reuters.com/business/autos-Transportation/containergeddon-supply-crisis-drive-walmart-rivals-hire -Their-własne statki-2021-10-07 uniemożliwił im szybko uzupełniający towar na koniec roku.

Ankieta Deloitte pokazała, że ​​ludzie spędzili 80% -85% swoich budżetów prezentów na wakacje nawet przed czarnym piątkiem. W listopadzie i grudnia szacuje się, że sprzedaż online trafiła na rekordową 207 mld USD, o 10% z ubiegłego roku, zgodnie z indeksem Adobe Digital Econection. Krajowa Federacja Detaliczna Prognozuje kombinowana cegła i zaprawy oraz sprzedaż online wakacyjnej, aby osiągnąć 843,4 mld USD i 859 mld USD, 8,5% do 10,5% wyższego niż w ubiegłym roku.

Elver Gomez, 21-letni student w Chicago, powiedział, że nie znalazł laptopów Apple i Microsoft (NASDAQ: MSFT), który chciał, aby robić zakupy w najlepszym skojarzeń w piątek rano. “Wygląda na to, że ten rok jest niedostępny” lub na sprzedaż na tym, co powiedział, było “nie tak wielką cenę”. Najlepszy Kup dodał wiadomość do jego strony ostrzeżenie o “ograniczonych cechach” i “bez deszczów.”

. Elektronika – w krótkim zasilaniu z powodu niedoboru chipów – miał najwyższy poziom zapasów, a następnie opieka osobista, i dom i ogród, zgodnie z Adobe. Przez większość listopada nieutwardzała stanowiła 261% w porównaniu z 2019 r.