Crypto Myślicy przywódcy i wpływowcy Uruchomienie Multichain Launchpad Vlaunch Multichain Launchpad Vlaunch przez Coinquora

Crypto Myślicy przywódcy i wpływowcy Uruchomienie Multichain Launchpad Vlaunch Multichain Launchpad Vlaunch przez Coinquora

Crypto Myślicy przywódcy i wpływowcy Uruchomienie Multichain Launchpad Vlaunch Multichain Launchpad Vlaunch przez Coinquora

Crypto myślenia przywódcy i wpływowcy Uruchomienie Multichain Launchpad Vlaunch

Vlaunch uruchomiony w dniu 15 grudnia 2021 Wędrowany przez MMCrypto i Cryptomo, otworzy wiele możliwości pozyskiwania funduszy jego token VPAD został wymieniony na Singapur Crypto Exchange Phemex.

VLAUnch, pierwszego w pełni wielokarwakowego Launchpad wielokarwakowy, zadebiutowany 15 grudnia. Spearheaded przez wiodące krypto wpływowców MMCrypto i Cryptomo, Launchpad Vlaunch ma na celu pomóc nowe i nadchodzące projekty wykorzystywać moc liderów kluczowych opinii (Kol), aby rozszerzyć swój zasięg, otwierając w ten sposób mnóstwo możliwości pozyskiwania funduszy.

W ramach uruchomienia zespół Vlaunch wyrzucił również token VPAD na Crypto Singapore Phemex. Zgodnie z najnowszymi danymi z UnisWap, para token USDT / VPAD była jednym z pięciu najlepszych par przez obrót 23 grudnia. ten Społeczność obejmowała projekt z otwartymi ramionami, pomagając token VPAD osiągnąć 6 000 000 USD wartości obrotu. W ciągu pierwszych sześciu godzin swojej aukcji. Zespół VLAunch wydał również wideo potwierdzające, że oferują 200 000 $ wolnych prezentów w ramach tej alokacji IDO.

Vlaunch Launchpad Obsługuje obecnie Ethereum, obok mądry łańcucha, wielokąt i fantomów. Ponieważ platforma postępuje przez swój plan mapy, zespół ds. Rozwoju planuje dodać wsparcie dla Cardano, Solana i Elronga podczas następnej fazy. Platforma LED wpluzwiarka przyciąga znaczącą uwagę głównego nurtu uwagi z wbudowanymi apartamentami handlowymi, swapami na żywo i obsługowaniem usług. Społeczność telegramu Vlaunch przekroczyła ponad 200 000 członków, ponieważ Launchpad miał na żywo na Mainnet.

Wykorzystanie skumulowanej mocy kaniaków Crypto

zarówno Cryptomo, jak i MMCrypto należą do wiodących Crypto Influlencers, dzieląc ponad 600 000 aktywnych zwolenników między nimi. Duet zdał sobie sprawę, że ekosystem Crypto rośnie wykładniczo, jednak większość projektów nie ma wystarczającej ilości dotarcia na platformy społecznościowe. Doprowadziło to do idei Vlaunch, Launchpad Launchpad w pełni wpływowy dla obiecujących projektów Blockchain.

Podstawową koncepcją za VLAunch jest zapewnienie infrastruktury, które pozwoli na wykorzystywanie wpływów zbiorowych odbiorców w celu wspierania realizacji projektów kryptokrotekowych w celu uzyskania większej uwagi głównego nurtu. W ten sposób, w przeciwieństwie do większości Launchpads, które wolą tworzyć szum wokół projektów gotówkowych, Vlaunch dąży do demokratyzacji procesu wczesnego inwestora dla obiecujących nowych projektów poprzez wyeliminowanie dowolnej formy dyskryminacji.

Platforma Vlaunch zgromadzi ponad 200 wpływów z różnych platform mediów społecznościowych, aby umożliwić wykorzystanie nowych projektów Blockchain Unikalne wspólnoty użytkownika, które zbudował każdy wpływ. Członkowie założycieli przyspieszyli już proces dodawania nowych wpływów. Tymczasem MDX Crypto (83 000+ subskrybentów), Bolsa Pray Prinicants (167 000+ subskrybentów), że Martini Facet (117 000+ abonentów), Crypto Busy (205 000+ abonentów), Altcoin Buzz (Subskrybenci 335 000+), a Daniel Mihal (60k + abonenci) ) należą do najpopularniejszych wpływów, które już dołączyły do ​​platformy.

Dwa projekty zostały już wymienione na platformie Vlaunch po uruchomieniu, w tym grach Rainmaker, bezpłatnej platformy do gier P2E oraz Coinweb, obiecującą platformę obliczeniową.

Vlaunch zamierza stosować wiązkę stabilnych monet Fiat-Pegged, które będą algorytmicznie stabilizowane za pośrednictwem kryptonii rezerwowej (VPAD), aby umożliwić programowalne transakcje i wspierać otwarty system finansowy. Projekt jest jednym z najbardziej hiponowanych Projekty w poszczególnych platformach społecznych i otrzymał również dodatkowe wsparcie z wybitnych funduszy hedgingowych, w tym wybitnych przedsięwzięć, Skynet, MetAvest Capital i kilku innych.

Kontynuuj czytanie na Coinquora