Crypto Hot Topic: Możliwości inwestowania w Bitcoin przez Coinquora

Crypto Hot Topic: Możliwości inwestowania w Bitcoin przez Coinquora

Crypto Hot Topic: Możliwości inwestowania w Bitcoin przez Coinquora

© Reuters. Crypto Hot Topic: Możliwości inwestowania w Bitcoin

, ponieważ cena Bitcoin nadal przełamuje swoje rejestry cenowe na przestrzeni lat, inwestorzy zastanawiają się. Czy dobrze jest kupić Bitcoin w 2021 roku? Do tej pory Bitcoin nadal kontynuował gwałtowny wzrost, wciąż jest solidnym atutem do inwestowania.

Prawie każdego dnia, Bitcoin (BTC) ustawia nowe rekordy cenowe. Od początku tego roku jego cena prawie podwoiła się. Czy jest za późno, aby zainwestować w tę kryptokrencję, i czy można zminimalizować ryzyko z takich inwestycji?

Czy jest już za późno, aby kupić bitcoin w 2021?

tych, które były zaangażowane w Świat Cryptourrency przez kilka lat, słyszałem to pytanie wiele razy wcześniej. Za każdym razem, gdy Bitcoin przełamuje barierę cenową i ustawia nowy rekord, ludzie zaczynają się zastanawiać, czy jest za późno na zakup. Musimy więc umieścić to w niektórych kontekście historycznym.

. Ludzie zadawali to pytanie wcześniej, najpierw w kwietniu 2014 r., Kiedy cena wzrosła, a ludzie zastanawiali się, czy okazja Bitcoin już nie ma. Cena bitcoin, gdy opublikowano ten artykuł wynosił 460 USD. Ta cena wzrośnie więcej …

Kontynuuj czytanie na Coinquora