Crypto Flipider Aktualności – Bitcoin Flash Crash, Walmart Hosts Bitcoins AMMS, H & M i powiązana prasa GO Blockchain przez Dailycoin

Crypto Flipider Aktualności - Bitcoin Flash Crash, Walmart Hosts Bitcoins AMMS, H & M i powiązana prasa GO Blockchain przez Dailycoin

Crypto Flipider Aktualności – Bitcoin Flash Crash, Walmart Hosts Bitcoins AMMS, H & M i powiązana prasa GO Blockchain przez Dailycoin

Crypto Flipid News – Bitcoin Flash Crash, Walmart gospodarze Bitcoins bankomaty, H & M i Press Press GO BlockChain

Czytaj w Digest

Bitcoin Flash Crashes 87% na koszt, CEO Wydarzenia Poważna cena Crypto Ostrzeżenie Walmart (NYSE: WMT) Uruchamia pilotek Program umożliwiający kupującym Korzystanie z Crypto 17% adresów Kontroluj ponad 80% wszystkich NFTS H & M i Lablago Launch Rental Service, powiązanych partnerów prasowych z Chainlink

Bitcoin Flash Crashes 87% na koszulce, CEO Wydarzenia Poważna Cena Crypto Ostrzeżenie

po dopingowaniu Bitcoin do nowego wszechczasów o wysokości 66 tys. USD, użytkownicy kosztów obok, byli przerażani, aby zobaczyć cenę BTC Flash Crash prawie 87%. Crash flash, który widział BTC o wartości 8 200 USD, miały miejsce 21 października, 7:30 A.M (GMT -4).

Koszulka Crypto Kosztowa przypisuje awarię Flash z błędem w algorytmie obrotu jednego z jego klientów. Reagowanie na Wiadomości, binance.us napisał:

“Jeden z naszych przedsiębiorców instytucjonalnych powiedział nam, że miał błąd w swoim algorytmie obrotu, co wydaje się spowodować sprzedaż. Kontynuujemy badanie wydarzenia”. Crash Binance Flash miał wpływ efekt marszczenia na inne wymiany, a cena BTC spadnie około 1000 USD na monetę (NASDAQ: Moneta). Podobnie, Ethereum utracił około 2000 $ od wartości 4,100 USD.

niezależnie od futures Bitcoin ETF na NYSE, Który napędzał falę Bitcoin i Crypto Rallies, CEO kosza obok, Changpeng Zhao, ostrzegł, że inwestorzy powinni “spodziewać się bardzo wysokiej zmienności kryptograficznej w ciągu najbliższych kilku miesięcy”.

Koszulka:

Kosza obok monitoruje wydarzenie, nawet po tym, jak teraz naprawili swój błąd

, dlaczego powinieneś obchodzić

Coraz większą liczbę instytucjonalnych inwestorów wyrażających w Crypto, wierzy, że niektórzy eksperci wierzą W rezultacie kryptos mogą stać się bardziej lotny.

Walmart uruchamia program pilotażowy umożliwiający kupującym Kupie Krypto

, ponieważ rewolucja Crypto intensyfikuje, międzynarodowa korporacja detaliczna Walmart ma program pilotażowy, który pozwoli kupujących kupić Crypto w sklepach U.S. W dniu 21 października Walmart Inc ogłosił, że jego klienci mogą teraz kupić Bitcoin na Kioskach Coinstar zainstalowanych w swoich sklepach.

przez długi czas Walmart został połączony z przestrzenią Crypto. Jest to jednak jego pierwszy główny ruch. Poprzez współpracę z Coinstar (znany z maszyn, które konwertują monety do gotówki) i Crypto Exchange Coinme, Walmart wprowadził 200 kiosków Bitcoin w swoich sklepach USA.

Klientów Walmart, którzy chcą zakupić BTC, mogą wstawić rachunki gotowe do maszyny, dla których otrzymają kupony swoich gospodarstw bitcoin. Użytkownicy płacą 4% opłaty za Bitcoin i 7% opłaty na wymianę gotówkową.

Aby korzystać z bankomatów Bitcoin, klienci będą musieli utworzyć konto Coinme i przekazać kolejne sprawdzenie KYC. Coinstar i Coinme patrzą na rozszerzenie ich zasięgu, aby zaoferować bitcoin na ponad 8000 kiosków.

Flipid:

We wrześniu Walmart był ofiarą oszustwa kryptograficznego, kiedy zarzucił go, że detaliczne olbrzymy zaczęliby przyjmować Litecoin

, dlaczego powinieneś obchodzić

Krypturencja ATM przemysłu rozszerza się w szybkim tempie, zwiększając Ekspozycja konsumentów na kryptokrencję.

17% adresów Kontroluj więcej niż 80% wszystkich NFT

Globalny rynek NFT odnotował poważny wysięgnik w 2021 r., Z wirtualnymi artystami, projektantami i twórcami treści dystrybuującymi wariantami cyfrowych ich prac w droves. Chociaż rośnie w popularności, ostatni raport pokazuje poziom centralizacji w NFTS opartych na ETEreum.

. Według badacza z Moonstream, która śledziła ponad 17.02 mln transakcji NFT, 16,71% NFT Hodlers na Etrereum kupił ponad 80.98% wszystkich NFT Ethereum między 1 kwietnia do 251001

Badanie Moonstream stwierdzono, że 727 102 adresy przyczyniły się do 7,020.950 Transakcje etereum od 1 kwietnia do 25 września. I, mas, które stanowią 83,29% właścicieli NFT, były w stanie tylko zdobyć garść NFT w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Reguła PareTo 80/20 jest ponownie replikowana.

Flipid:

Przestrzeń NFT zarejestrowała rekordowe 10,37 mld USD w sprzedaży w III kwartale, a 706% wzrost z Q2

, dlaczego powinieneś obchodzić

Badanie potwierdza, że ​​niewielka liczba osób nosi znaczące gospodarstwa nft, sugerowanie w świetnej nierówności na rynku ETEreum NFT.

H & M i LABLOCO Uruchomienie usługi wynajmu i powiązanych partnerów prasowych Z Chainlink

Circular Circular Firma Pioneer Lablago i H & M Mitte Garten uruchomili pierwszą obsługę wynajęcia na bazie Blockchain. Zgrywanie Blockchain i IOT, wynajem H & M pozwala klientom wyłącznie wynajmować i zamienić specjalną kolekcję.

użytkowników może zarezerwować i płacić za ubrania jednym kliknięciem. Po użyciu odzież jest sprawdzana, czyszczona i przygotowana do następnego wynajmu. Usługa wynajmu jest dostępna do końca 2021 r., Z okresem wynajmu w zakresie od 5 dni do 3 tygodni.

Wykorzystanie blokowania jest również rozwijające się z powiązaną prasą, niezależną organizacją informacyjną, partnerstwem z łańcuchem łańcuchowym. Powiązana prasa będzie gospodarzem dziennikarstwa na zdecentralizowanym łańcuchu Oracle Chainlink.

Pracując z Chainlink, AP chce pomóc programistom pisać aplikacje oparte na Blockchain wdrażać dane i informacje AP. Deweloperzy będzie w stanie uzyskać dostęp do danych finansowych AP, danych sportowych i innych rzeczy.

Clipspider:

Brak jasnych, jednoznacznych ram regulacyjnych spowolnił przyjęcie blokowania i kryptos

, dlaczego powinieneś obchodzić

więcej niż kiedykolwiek, widzimy firmy odkrywania Blockchain i jak jego technologia bezpiecznej księgi może być używany w budowaniu technologii na przyszłość.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin