Crypto entuzjastów jeszcze na pokładzie, smyczy pokazy

Crypto entuzjastów jeszcze na pokładzie, smyczy pokazy

Crypto entuzjastów jeszcze na pokładzie, smyczy pokazy

Po raz kolejny, waga około $7 900 pokonał i zwabiony nabywców. W ciągu ostatnich 24 godzin, wraz ze wzrostem cen ponad 4%, wolumen handlowy wzrósł o prawie 30%. Bitcoin obrocie w pobliżu ' 8 300 we wtorek rano. Wydaje się jednak, że impuls wzrostowy będzie bliski jego wyczerpania.
Bitcoin po raz kolejny pokona wagę około $7 900
Altcoins powielają dynamikę Bitcoin, dodając 5%-7% za ostatni dzień. Jednak, biorąc pod uwagę płaskie poziomy cen, z których alternatywne kryptowaluty muszą zacząć teraz, w Twoim przypadku rzeczywisty wzrost raczej skromny. Warto zauważyć, że z ogólnym wzrostem rynku kryptowaluta, niewielki spadek pokazuje stablecoin Tether (). Crypto inwestorów Tether-jako bezpieczne schronienie w próbie przetrwania ceny spada na całym rynku. To polaryzacja jest dobrym znakiem na rynku. Pieniądze nie są wycofywane z cryptomarket, ale są teraz gotowe do powrotu na rynek bardzo szybko.
Tether niewielki spadek, wśród całego rynku Tether niewielki spadek, wśród ogólnego rynku
Również za pomocą przykładu USDT, widzimy model prawdziwej pracy, projekt w świecie fizycznym, gdzie ludzie używają go do przyspieszenia, obniżenia kosztów i uproszczenia transferu pieniędzy. Nikt nie dba o wspieranie cyfrowego zasobu, gdy transakcja jest szybka i tania, i nie ma wahania cen. Jednak dla globalnej perspektywy, USDT nie ma kilku istotnych komponentów: baza użytkowników i użyteczność na poziomie "kilka kliknięć". Libra waluty cyfrowej chce wejść na rynek z tych wszystkich zalet. Ostra Reakcja rządów i banków centralnych na całym świecie sugeruje, że Tech gigant ma rację na cel. Zbiera wszystko, czego potrzebuje, aby praktycznie wszystkie istniejące kryptowaluty nie miały sensu, a także wyzwanie dla tradycyjnych walut. Facebook (NASDAQ:) ma ogromną bazę klientów, posłańca i możliwość "wysyłania pieniędzy" przycisk we wszystkich swoich produktach. Ponadto, firma była w stanie konsorcjum do najbardziej znanych marek, który był wielkim błędem. PayPal (NASDAQ:), Visa (NYSE:), MasterCard (NYSE:) i wiele innych firm są zbyt duże, aby podjąć "ryzyko innowacji". Ponadto jesteś bardzo uzależniony od dobrej woli organów nadzorczych. Jeden po drugim, są wiadomości, że wielkie nazwiska opuszczają lub rozważa opuszczenie konsorcjum. Prawie nie chodzi o planowane sabotaż, a raczej nikt nie oczekuje negatywnej oceny przez banki centralne i rządy. Wszystkie te firmy pracują bezpośrednio z tradycyjnymi rynkami, więc ulegli presji. W tym samym czasie, jest jeszcze nadzieja. W przyszłym tygodniu 27 członków Stowarzyszenia spotki się w Genewie, a wyniki tego spotkania dadzą jaśniejszy obraz przyszłego projektu. W swoim ćwierkać, Facebook zauważył, że niektóre 1 500 firm wyraził chęć uczestniczenia w projekcie. Należy rozumieć, że oprócz podejmowania wielkich ryzyk "istnieją bardziej elastyczne firmy. Byłoby bardziej logiczne dla Libra mieć bardziej elastycznych uczestników od początku, być może również ze świata kryptowaluta, niż od liderów rynku na początku 2000S. Banki centralne na świecie i rząd odrzucają ideę konkretnie realizowania władzy pieniężnej w rękach korporacji. Nikt nie wie, co rozwój wielkich firm technologicznych są zaangażowane w, ale każdy rozumie, że masz zasoby, aby to zrobić, przede wszystkim, specjalistów technicznych. Na tym etapie, Apple, Facebook, Telegram i inni potrzebują wsparcia rządów, ale to nie będzie trwać wiecznie.