Crypto Coral Tribe: łączenie natury z Metaverse przez Dailycoin

Crypto Coral Tribe: łączenie natury z Metaverse przez Dailycoin

Crypto Coral Tribe: łączenie natury z Metaverse przez Dailycoin

Crypto Coral Tribe: Łączenie natury z Metaverse

Istnieje ruch NFT w przypadku wzrostu aktywów cyfrowych z “zmianą dla lepszego” celu. Zespół Crypto Coral Tribe próbuje osiągnąć pozytywny wpływ na życie morskie, dając życie koralowcom i inspirując ludzi do przyłączenia się do przestrzeni Metaverse w środowisku przez ich unikalne plemienne nfts koralowe.

Podczas ekskluzywnego dailoino, trzech czołowych członków Global Tribe Crypto, którzy nazywają się Kaipora, Mowgly i Numalunah, dzielili się procesem, ambicjami i unikalnymi cechami swoich obiecujących płetwowych NFT.

Cel: ożywiający rafy koralowe

korale są podstawową częścią oceanu. Obejmują tylko 1% oceanu, ale hostuje 25% życia; Są niezwykle ważne dla ekosystemu. Korale są również piękne, są doskonałym narzędziem do wyrażenia i inspirują kreatywność – wchodzą Różne kształty i kolory i są naprawdę fascynującymi stworzeniami na zewnątrz i funkcji.

Crypto Coral NFT będzie wywoływane na Blockchain Solana, który jest dowodem stawki i zużywa znacznie mniej energii niż inne blokady. Według statystyk “Jedna transakcja Solana wykorzystuje jako niewielką energię jako dwa Google (Nasdaq: Googl) Wyszukiwania” i jest o 98% bardziej wydajne w mennice NFT niż Ethereum.

partnerstwa z ogrodnikami koralowymi i konserwerami

The Crypto Coral Plemię Zespół znalazł sposób na zasadzenie kilku tysięcy koralowców z partnerami w Maladze (Hiszpania), Bali, i Turks i Caicos w Bahamach. Pomysły z partnerów nie tylko ograniczają się do sadzenia koralowców.

“Jeden z naszych partnerów w Turks a Caicos badają chorobę koralową kamienistej tkanki. Choroba wpływa na korale w tej części obciążenia zabijającym 40% niektórych gatunków. Nie chodzi tylko o sadzenie Korale, niektóre z funduszy, które generujemy za pośrednictwem tego projektu, wejdą do zbliżania się do odbudowy morskiej z innych kątów, “powiedział zespół.

Inicjatywa złożyła zobowiązanie do zakładania 3000 koralowców w trzech różnych kontynentach. W warunkach są jednak trochę inaczej w każdym miejscu. Na przykład, w Maladze, jest to dość trudny proces, aby zasadzić wielu koralowców, ponieważ rafa jest bardzo głęboka. Nurkowie muszą uratować złamane kawałki korala, przynoszą je, umieścić je w przedszkolu przez krótki okres czasu, a następnie wycofajcie ich. Na Bali, z drugiej strony, to tylko proces zabierania małego kawałka macierzystego korala i sadzenia go od razu. Jeden z wiodących członków zespołu wyjaśnił,

“Największa wartość, którą widzę w kolekcji tej podmiotu, jest to, że kiedy ludzie kupują tę nft, stają się częścią społeczności, która kieruje wpływem środowiskowym i społecznym na wiele różnych projektów, które Badamy, a następnie proponujemy społeczności. 50% przychodów wejdzie do tego funduszu, że wspólnota zarządza, a także w projekcie i propozycji zakrzywiają głos wspólnotowy.

Nazywamy sobie Crypto Coral Tribe, ponieważ razem możemy walczyć i wpływać na całym świecie, a to niekoniecznie musi być z koralami, może być cokolwiek, może być, projekty artystyczne, może to być trwałość, Tech Hackathons lub przyciągają deweloperów do pracy nad jednym ekscytującą techniką, która może pomóc środowisku “

znaczenie społeczności dla projektu NFT

zgodnie z Tribe Crypto Coral Tribe, to nie tylko robi dobrze dla środowiska, ale także o być podłączony do natury.

“Pracujemy z brytyjską muzyką, który stworzył piosenkę o naszej historii, o mitologii Korali Crypto. Jest jazda dźwiękowa, którą możesz śledzić, ma dźwięki wodne i tworzy nastrój. Uwielbiamy pracować nad projektem, do tej pory proces ten był zabawny, pracujący z muzykami, współpracując z artystami, to masywna część nas, nie widzimy się jako ludzie czysto środowiskowych, element kreatywny jest również kluczowy . ” Jedną z wartości projektu jest eksperyment społeczny z DAO, w którym musisz kupić NFT, aby wejść do DAO i wykorzystać wszystkie środki do inwestowania w więcej NFT. Co by się stało, gdybyśmy otrzymali milion dolarów równoważnych w środkach w Skarbu Państwa Wspólnoty, ale jedynym celem nie było tylko motywacją finansową, ale większą zachętą ESG w zakresie ochrony środowiska, społecznego i zarządzania? Co byli byliby inwestować, gdy zwrot finansowy nie jest ich głównym priorytetem, gdy wpływ społeczny, zmiana kulturowa lub ochrona środowiska jest ich obrad, aby zobaczyć, co ludzie łączą się z najbardziej i co prowadzi z tym najbardziej zmianę?

“To, do czego aspirujemy, jest Ludzie kupują te NFT, otwieramy je do tego wszechświata możliwości twórczych, wszystkie oparte wokół etycznych, zrównoważonych filozofii “

Wyjątkowa cecha sztuki

NFT to stworzenia koralowe z elementem plemiennym. Zespół wyjaśnił dalsze inspirację za NFTS:

“Zostaliśmy zainspirowani pomysłem, że Hunter Gaterbers and Tribal Cultures mieszkali w bardzo symbiotycznym i pełnym szacunku sposób ze środowiskiem; chcieliśmy stworzyć uczucie plemienia z drugą stroną Z tego jest przyszłości i Crypto. Niektóre z bohaterów mają fajne kurtki bombowców, inne mają elementy technologiczne. Pomysł jest łączenie plemienia i przyrody z futurystycznym estetykiem “. Artysta Crypto Coral Tribe specjalizuje się w futurystycznych rodzimi plemionach i różnych sposobach, w jaki nasza przyszłość mogła rozwijać się w synergii z naturą. Są bardzo specjalistyczne w ogólnej idei koncepcji NFT i sztuka.

Crypto Coral Tribe NFTS: Cena i Data uruchomienia

Obecna cena korala NFT wynosi 1 Sol, choć może się zmienić w zależności od rynku.

“Wybraliśmy cenę, ponieważ dało nam wystarczająco dużo budżetu, aby zasadzić dużo koralowców, wystarczy, aby mieć znaczący fundusz wpływu z ponad milion dolarów potencjalnych przychodów, więc ludzie mogliby naprawdę czuć, że będzie miało pewnego wpływu i zmiany “, powiedziała drużyna.

Dodatkowym budżetem jest opracowanie innych projektów, takich jak plemię spędzać wyjście online, aby stworzyć interaktywne doświadczenie, gdzie ludzie online mogą zalogować się w pięknym portalu i przejść przez mitologię i zobaczyć fundusz Sytuacja i zobacz różne projekty.

“Kiedy kupujesz coś, co jest droższe, masz tendencję do opieki o tym bardziej, a stajesz się bardziej zaangażowany. Pod koniec dnia tego chcemy. Chcemy ludziom Kupić NFT, a także zobowiązać się, nie odwracając ich i sprzedawać, “wspólny zespół.

Planowana data uruchamiania jest średnie do końca grudnia, z potencjałem zmiany. Będzie lista od 500 do 1000 miejsc, w których ludzie będą mogli wejść, a oni będą mieli wczesny dostęp do wywoływania z gwarancją, że otrzymają NFT. Zespół wyda wszystkie istotne informacje w nadchodzących tygodniach.

na flipside

Trudno pozbyć się negatywnych oświadczeń o NFTS szkodzi środowisku pomimo braku dowodów naukowych. Projekty NFT są doskonałym sposobem na stworzenie społeczności współpracy na rzecz pozytywnej zmiany.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór redaktorów dla dzienników Daletcoin 1x dostarczony prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Ty zawsze może zrezygnować z subskrypcji tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin