• April 4, 2020

COVID-19 stanu Nowy Jork poziom śmiertelności zbliża się do 9/11

Forex - Pfund rutscht vor der Abstimmung; Lira surges on Syria Ceasefire

COVID-19 stanu Nowy Jork poziom śmiertelności zbliża się do 9/11

stanu Nowy Jork COVID-19 ofiar zbliża się do poziomu 9/11

3/3
<ИМГ СРЦ="https://i-invdn-com.akamaized.net/trkd-images/LYNXMPEG321J0_L.jpg za pomocą przycisków" Alt="© agencja Reuters. Pojawia się burmistrz Nowego Jorku Bill De Блазио w Tenisa Centrum USTA w pomieszczeniach, w których części będą przekształcone w tymczasowy szpital, w czasie epidemii коронавируса w Nowym Jorku" id="carouselImage">
© agencja Reuters. Pojawia się burmistrz Nowego Jorku Bill De Блазио w Tenisa Centrum USTA w pomieszczeniach, w których części będą przekształcone w tymczasowy szpital, w czasie epidemii коронавируса w Nowym Jorku

2/3

Maria Каспани i Nathan Lane

Nowy Jork (agencja Reuters) – Nowy Jork szykuje się do ataku nowych COVID-19 w przyszłym tygodniu po nagraniu ponad 500 zgonów w jeden dzień, obniżając ich łączną liczbę do prawie 3000 osób, a około taką samą ilość ofiar śmiertelnych w USA we wrześniu. 11, 2001, ataki.

w Nowym Jorku, wybuchu pandemii, już od kilku dni przygotować się na najgorsze powieści błyskową коронавируса, powiedział burmistrz Bill De Блазио, której miasto stało się więcej niż jedna czwarta amerykańskich koronawirusy odnosić sie śmierć. Prosił rząd federalny przyczynić się do zaprzestania brak personelu medycznego i wentylatory.

“myślę, w Waszyngtonie, jest założenie, (to) jest tygodni, aby się przygotować” – powiedział De Блазио na MSNBC. “Tam nie więcej niż tydzień. Teraz dni”.w

podczas 24-godzinnego ofiar wyniosła 562, zwiększenie stanu Nowy Jork do 2,935 ofiar, gubernator Andrew Cuomo powiedział. On powiedział, że to był “najwyższy razowe wzrost liczby zgonów, tak jak zaczęliśmy”.

we wrześniu. Za zamachami z 11 września zginęło około 3000 osób, większość z nich w Nowym Jorku i centrum handlowego.

“osobiście, trudno przejść przez to cały dzień, a potem trudno przestać całą noc patrzył dane te pochodzą w … i wiedzieć, że jesteś odpowiedzialny za statek w tym czasie,” Cuomo powiedział.

de Блазио prosi o 1000 pielęgniarek, 150 lekarzy i 300 układu oddechowego terapeuta, jak ilość COVID-19 przypadków w mieście, jak się oczekuje, gwałtownie wzrośnie w przyszłym tygodniu. w

w Nowym Jorku do tej pory nie otrzymała doładowania do 3000 wentylatory są potrzebne w przyszłym tygodniu, de Блазио oświadczył, wzywającą prezydenta Donalda Trumpa mobilizacji personelu medycznego od amerykańskich wojskowych.

“nie zmobilizował akcji” de Бласио, demokrata, powiedział na antenie radia WNYC. “Prezydent powinien dać rozkaz teraz”.Trump republikanin.

w Nowym Jorku i państwo zarówno skarżyli się, że urzędnicy zasoby nie dotarły do nich dość szybko, ale Cuomo powiedział Trump szybko reagują na żądanie zrobił w czwartek, że tymczasowy szpital na Manhattanie, centrum konferencyjne mogą przyjmować pacjentów z COVID-19 choroby. Początkowo był stworzony do leczenia tylko pacjentów.

“dziękuję prezydenta za to. Zrobił to, pomimo faktu, że władze federalne nie byli gotowi to zrobić i zrobił to szybko” – powiedział Cuomo. “To dla nas wielka sprawa”.

ponad 25% w USA 6,058 śmierć od коронавируса liczone Uniwersytetu Johna Hopkinsa w piątek rano w Nowym Jorku. Infekcje w USA na łączną kwotę faktury 240,000 około 24% z ponad 1 mln przypadków na całym świecie. i

wiele ofiar śmiertelnych była śmierć w samotności, jak personel medyczny zabronił krewnych, aby być z nimi w ich ostatnich godzinach, obawiając się dalszego rozprzestrzeniania się zakażenia.

‘ludzie umierają w samotności mnie.

na”występuje w rzeczywistości nie ma sposobu, aby opisać to, co widzimy. Nasza nowa rzeczywistość-to nierealne” Craig Spencer, dyrektor globalnego zdrowia w nagłych wypadkach medycyna w nowojorskim centrum medycznym uniwersytetu Columbia, napisał na Twitterze w czwartek wieczorem.

opisał namioty na zewnątrz szpitala, aby pomóc powstrzymać wzrost napływu pacjentów. “W te same namioty, zobaczyłem zbyt wiele bólu, samotność i śmierć. Człowiek umiera w samotności”.

w sąsiednim New Jersey gubernator Phil Murphy rozkazał, aby wszystkie flagi być приспущен jak PE pozostaje w mocy w czci tych, którzy zginęli na koronawirusy. Powiedział, że New Jersey, który ma ponad 29 000 przypadków, była pierwszym państwem, aby podjąć taką miarę. tak,

na świeżych danych w niedzielę, podkreślił znaczenie ekonomicznych skutków pandemii, potwierdzające, że setki tysięcy amerykanów straciło pracę z powodu pandemii. Ekonomiści mówią, że prawdziwa liczba jest znacznie więcej niż to, bo ogromne placu gospodarce USA rozpoczęła się zamknąć w zeszłym miesiącu, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa.

amerykańscy pracodawcy obniżyli jeszcze w zeszłym miesiącu 701,000 miejsc pracy, kończąc wpis 113 miesięcy z rzędu wzrostu zatrudnienia, poinformowało Ministerstwo pracy. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, prawie 10 milionów osób złożyło wnioski o zasiłek dla bezrobotnych.

“, Co obserwujemy w czasie rzeczywistym-to jest największy rozlew krwi na amerykańskim rynku pracy, od czasów Wielkiego kryzysu,” powiedział Joe Brusuelas, główny ekonomista PCM w Austin, w stanie Teksas.

podczas gdy ekonomiczne ból rozprzestrzenia się po całym kraju, Nowy Jork niosą na sobie ciężar zespołu w części przypadków, choroby i śmierci. Wirus powoduje grypopodobne choroby układu oddechowego, choroby COVID-19, dla którego nie ma szczepionki.

“To jest bardzo bolesne. Widzisz, że twoi przyjaciele i ludzie, z którymi pracujesz, stają się chorymi,” powiedział CNN Thomas Riley, pielęgniarka w Nowym Jorku, który wrócił do zdrowia po pozytywnej analizy na koronawirusy, w piątek.

Cuomo powiedział w czwartek w swoim państwie Apex – lub najgorszy punkt kryzysu, prawdopodobnie będzie na krótkim końcu” przewidywanego zakresu, w oczekiwaniu na siedmiu do 30 dni. Większość państwowych koronawirusy odnosić sie hospitalizacje były w Nowym Jorku.

istnieje ponad 102,863 przypadków коронавируса w Nowym Jorku, z 92,381 dzień wcześniej, powiedział Cuomo. w

na izolację wywiera pośredni wpływ na pracowników organów ścigania. i

w policji poinformował Reuters w piątek był 15% wzrost liczby zarejestrowanych przypadków przemocy w rodzinie w marcu tego roku w porównaniu z tym samym miesiącem w roku 2019.

adwokaci reprezentujący więźniów, w Nowym Jorku więzieniach federalnych, powiedział w piątek byli w dużej mierze odcięty od swoich klientów po wizycie w osoby zostały zakończone w zeszłym miesiącu z powodu pandemii.

“większość wniosków na podstawie wyników konsultacji przez telefon w odpowiedzi na wszystko,” Federalny obrońców Nowy Jork napisał w liście, złożony w sądzie federalnym na Brooklynie.

i opublikowany w Pt, 03 kwietnia 2020 19:44:57 +0000