Coinbase IPO Aukcja przełożone z marca na kwiecień 2021 przez CoinQuora

Coinbase IPO Aukcja przełożone z marca na kwiecień 2021 przez CoinQuora

Coinbase IPO Aukcja przełożone z marca na kwiecień 2021 przez CoinQuora

Aukcja Coinbase IPO przełożona z marca na kwiecień 2021

Coinbase Initial Public Offering (IPO) aukcja została przesunięta z marca na kwiecień 2021. Zmiana nastąpiła wkrótce po Tym, jak Coinbase wysłał projekt rejestracji IPO do US SEC. Ceny akcji Coinbase wynoszą obecnie od 200 do 375 USD.

Coinbase przełożyło swoją pierwszą ofertę publiczną (IPO) z marca na kwiecień 2021. Zmiana nastąpiła wkrótce po tym, jak 18 grudnia Coinbase złożył projekt rejestracji ipo w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Według Bloomberga, Coinbase będzie raczej bezpośrednio notowania swoich akcji zwykłych klasy A zamiast planowanego IPO. Początkowo Coinbase chciał stać się spółką notowaną na giełdzie specjalnie w marcu. Sprawozdanie nie ujawnia jednak, co może być przyczyną opóźnienia IPO Coinbase.

Ale niektórzy twierdzą, że opóźnienie IPO Coinbase może być wynikiem jego ostatnich zarzutów nielegalnych praktyk handlu myciem. Inni twierdzą, że opóźnienia mogą być spowodowane oskarżeniami o wprowadzające w błąd informacje handlowe Coinbase. Coinbase zapłacił 6,5 miliona dolarów grzywny.

Kilka dni temu, Bloomberg felietoniści Jared Dillion nawet wyraził swoją opinię i niechęć do Coinbase. W szczególności Dillion nazwał Coinbase “starym przedsiębiorstwem z dużym ryzykiem”.

Jak na Bloomberg, pomimo wszystkich zarzutów i plotek, Coinbase zarejestrował ponad 115 milionów akcji do obrotu akcjami. Aby wymienić tylko kilka, ceo Brian Armstrong, współzałożyciel Fred Ethrasam, Union Square Ventures i Andreessen Horowitz zarejestrowali.

W związku z tym ceny akcji Coinbase są obecnie między $200 i $375 na podstawie transakcji prywatnych.

Ten artykuł po raz pierwszy opublikowany na coinquora.com

Czytaj dalej CoinQuora