Cisco vs. Hewlett Packard Enterprise: Który zapas wyposażenia komunikacyjnego jest lepszy wybór? Przez Stocknews.

Cisco vs. Hewlett Packard Enterprise: Który zapas wyposażenia komunikacyjnego jest lepszy wybór? Przez Stocknews.

Cisco vs. Hewlett Packard Enterprise: Który zapas wyposażenia komunikacyjnego jest lepszy wybór? Przez Stocknews.

© Reuters Cisco vs. Hewlett Packard Enterprise: Który zapas sprzętu komunikacyjnego jest lepszy wybór?

Ponieważ zdalna kultura robocza jest tutaj, aby pozostać nawet po rozproszeniu pandemii Covid-19, oczekuje się, że zapotrzebowanie na zaawansowany sprzęt komunikacyjny ma wzrosnąć. Tak więc popularne zapasy sprzętu komunikacyjnego Cisco (CSCO) i Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE) powinny skorzystać z branży tylnej. Ale który z tych dwóch zapasów jest teraz lepszy? Czytaj więcej, aby znaleźć to Out.Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO) w San Jose, Kalifornia, projekty, produkuje i sprzedaje produkty sieciowe na bazie protokołu i innych produktów komunikacyjnych i informatycznych. Ponadto zapewnia platformy infrastrukturalne, w tym technologie sieciowe do przełączania, routingu i produktów bezprzewodowych. W porównaniu, Hewlett Packard Enterprise Company (HPE) w Palo Alto, Kalifornia, jest firmą Platforma w chmurze-A-A-A-A-Service Oferuje serwery ogólnego przeznaczenia dla komputerów wielofunkcyjnych i zoptymalizowanych zoptymalizowanych serwerów. Ponadto zapewnia mobilność i Internet rzeczy (IOT) rozwiązania w ramach marki Aruba, w tym punkty dostępu do Wi-Fi, przełączników, routerów i czujników.

Od ubiegłego roku sprzęt komunikacyjny był w dużym popycie, ponieważ potrzeba podłączonych i wysokiej klasy urządzeń zwiększyła się w pandemii Covid-19, z ludźmi spędzającymi większość czasu w domu. Ponadto oczekuje się, że sprzęt komunikacyjny, taki jak LAN, Wanny i routery, oczekuje się, że będą być świadkami rosnącego popytu w ERA 5G, ponieważ oczekuje się, że zdalna praca zdominuje nawet po pobiciu pandemii. Zgodnie z raportem przez przyszłość badawczą rynkowej oczekuje się, że globalny rynek urządzeń telekomunikacyjnych wzrośnie o 11,23% CAGR do 2025. Dlatego uważamy, że zarówno CSCO, jak i HPE powinni skorzystać.

Giełd CSCO zyskał 8,7% w cenie w przeszłości miesiąc, podczas gdy HPE zwrócił 4,4%. Również 30,1% zysków CSCO jest wyższa niż 23% zwroty HPE. Ponadto, pod względem ich ostatnich sześciu miesięcy, CSCO jest wyraźnym zwycięzcą z 27,4% zysków w porównaniu z 3,2% HPE.

Kontynuuj czytanie na Stocknews