Chiny zatrzymuje ponad 40 IPO, ponieważ bada kancelarię i brokera przez Reuters

Chiny zatrzymuje ponad 40 IPO, ponieważ bada kancelarię i brokera przez Reuters

Chiny zatrzymuje ponad 40 IPO, ponieważ bada kancelarię i brokera przez Reuters

© Reuters. Znak drogowy “Brak wejścia” jest postrzegany poza Komisja Regulacji Chin Papierów Wartościowych (CSRC) na ulicy finansowej w Pekinie, Chiny 9 lipca 2021. Reuters / Tingshu Wang

Szanghaj (Reuters) -Chinese Bourses zatrzymały przetwarzanie ponad 40 Wstępna oferta publiczna (IPO) planuje w Szanghaju i Shenzhen wśród dochodzenia na czterech pośrednikach w ofertach, w tym kancelarii i brokera, zgodnie z ujawnieniami wymiany.

Giełda Papierów Wartościowych Shenzhen zawieszenia ponad 30 planów IPO w dniu 18 sierpnia santa dla jego płyty Chinext, w tym publicznego składania wniosku o sprzedaż akcji z BYD CO (OTC: BYDDF) Business Semicondutor, zgodnie z oficjalnymi zgłoszeniami wymiany.

W międzyczasie Wymienianie Giełdy Szanghaju nacisnęło przycisk Pauza na ośmiu iPO ukierunkowane na targ Star City, od 19 sierpnia 19 sierpnia, pokazano zgłoszenia wymiany.

Spółki przypisał zatrzymanie do dochodzenia przez Komisję Regulacji Chin Papierów Wartościowych (CSRC) w Tian Yuan Prawo Kancelarii w Pekinie, Chiny Smok Securities Co, Crea Assets CO i Zhongxingcai Guangghua Certified Public Public Public LLP.

News został po raz pierwszy zgłoszony przez chińskie media.

Ściślejsza kontrola na IPO przychodzi, gdy Pekin wprowadza flurry regulacyjnych Crackdowns przeciwko sektorom od Internetu do korepetycji. Nadchodzi również jako Chiny nadchodzą wysiłki na rzecz kanału oszczędności gospodarstwa domowego na rynki kapitałowe, aby sfinansować innowacje i ożywienie gospodarcze.

w poniedziałek, Chiny stwierdzili, że zacisnąłoby kontrolę nad firmami księgowymi w walce z fałszerstwem finansowym, rozważając “zerową tolerancję” w kierunku niewłaściwego postępowania.

W ramach weekendu, CSRC powiedział, że wymagałoby ujawnień IPO o wyższej jakości i wezwanych pośrednikach do odpowiedzialności.

.

Spółki, których proces IPO został zawieszony przez Shenzhen Giełda Papierów Wartościowych, to Chongqing Yuxin Pingrui Electronic CO Ltd, Suzhou Future Electrical Company i Pekin BlueSky Technologies Co.

Szanghaj Giełda Papierów Wartościowych zatrzymała przetwarzanie aplikacji IPO z firm, w tym Guangdong Baihe Medical Medical Technologia CO, Jiangsu Gao Kai Precision Technology Technology CO i Obio Technology (Szanghaj) Corp.