Chiny Reguły IPO, anulowanie lotów, handel wakacyjny – Co to jest ruchome rynki przez Investing.com

Chiny Reguły IPO, anulowanie lotów, handel wakacyjny - Co to jest ruchome rynki przez Investing.com

Chiny Reguły IPO, anulowanie lotów, handel wakacyjny – Co to jest ruchome rynki przez Investing.com

© Reuters.

Daniel Shvartsman

Investing.com – ostatni tydzień roku handlu rozpoczął się na niezakrywającej cichej uwagi. Podczas gdy inwestorzy mają nadzieję, że Santa Rally Cap z roku Boffo na wiodących indeksów, nadal istnieją wyzwania na froncie Covid, ponieważ wakacyjne anulowanie lotu weekendowe są jasne. Wiadomości z Chin na Nowe Ograniczenia listy IPO oznaczają kolejne przypomnienie wyzwań Gospodarstwa Gospodarcza stwarzała inwestorów w tym roku, a olej rozpoczyna tydzień wolny od niewłaściwej stopy. Oto, co musisz wiedzieć na rynkach finansowych w poniedziałek, 27 grudnia.

1. Omicron draks spustosza, nawet jeśli łagodne

, podczas gdy większość zeszłotygodniowego rajdu i wykończenia na wysokościach wszechstronnym była ukazane na raporty, że wariant COVID-19 udowodnił łagodniejsze niż poprzednie warianty lub przynajmniej pozuje mniej ryzyko hospitalizacji weekend wakacyjny był przypomnieniem Havoc wirus może nadal powodować gospodarkę.

linii lotniczych odwołał prawie 1000 lotów w Dzień Bożego Narodzenia w U. Linie lotnicze USA są obrót niższą jako grupa w obrocie przed rynku. Ponieważ liczy się przypadek, nadal uderzają na nowe wysokości w miejscach rozciągających się z Nowego Jorku do Australii, rezerwacje są przypomnieniem, że nawet jeśli przypadki są mniej poważne, ponieważ wszyscy mają nadzieję, niezbędne kwarantannie lub rekupcję z łagodnych przypadków może nadal gumować już rozciągniętą gospodarkę .

Czytaj również: Inflacja, Omicron, Podwyżki stawek: Czego oczekiwać od 2022

2. Chiny wyznacza nowe zagraniczne wytyczne dotyczące notowania

Chiny z nowymi wytycznymi dla firm do wykazywania akcji za granicą. Wytyczne mogą uczynić go trudniejsze dla chińskich firm do wykazu zmiennych podmiotów odsetek – V.I.E – za granicą, ale zapewnia Ramy prawne, które pozwolą im to zrobić.

Pozostaje widoczne, czy w kontekście długiego roku dla chińskich zapasów i kilku przepisów regulacyjnych w branżach obejmuje z edukacji do gry do kasyn do technologii, nowe wytyczne zostaną odebrane jako powitalna ulga, ponieważ zapewniają pewność, lub czy będą one postrzegane jako o nadmiernie ostrej. Wstępne recenzje są niedźwiedzi – Alibaba (NYSE: BABA), JD.com (NASDAQ: JD), Baidu (NASDAQ: Bidu), a Didi Global Inc Adr (NYSE: DITI) należą do chińskich firm, których amerykańskie aukcje są sprzedawane więcej niż 1% w obrocie przed rynku.

Czytaj również: Czy chińskie zapasy odbijają się w 2022?

3. “Santa Rally” lub tylko wolny tydzień?

futures USA wskazują marginalnie wyższe; Futures S & P 500 handlują .3% od 7:40 am Et, podczas gdy Dow Futures są w górę Ostatni tydzień Rok jest zwykle wolniejszym tygodniem handlu dzięki temu spadającą między zimowymi święta, a w tym tygodniu nie ma wiele wiadomości gospodarczych. Rynki europejskie są nieco wyższe w handlu w połowie dnia, podczas gdy rynki azjatyckie zamknęły się trochę niższe. Ścieżka najmniejszej odporności na rynki w tym roku była wyższa, a wczesne wskazania w poniedziałek, że możemy iść w ten sposób dzisiaj. Pytanie, po zamknięciu S & P w zeszłym tygodniu w zeszłym tygodniu, czy jest tak dużo miejsca, aby przejść do 2021 roku?

Czytaj również: Czego można oczekiwać od rynków światowych w 2022 r.: Wzrost i wzrost małych czapek

4. Olej rozpoczyna się w tydzień niższy, przynajmniej w US

oleju rozpoczęła się w dół o 1% lub przynajmniej Surowe futures WTI WTI. Brent Oil Futures są obrót .1% od 7:40 AM ET. Olej zebrał 4% wczoraj na ogólny optymizm w ramach wariantu Omicron i globalnego ożywienia gospodarczego, więc pozostaje Widziane, jeśli jest to tylko ogólna zmienność lub reakcja na anulowanie lotu i zwolnił podróż konsumenta nad normalnie zajęty sezonem wakacyjnym.

Czytaj również: 5 Kluczowe czynniki do oglądania na olej w 2022 r. Jak popyt odzyskuje

5. Divident Paths for Meme Stock Stars?

Kilka najpopularniejszych zapasów Meme może być dziś w centrum uwagi. Z jednej strony, GameStop Corp (NYSE: GME) widział cenie docelową cięcie z już niedźwiedziowego stolicę, wysyłając akcje w dół .5% w obrocie przed rynku. Z drugiej strony Spiderman: nie ma sposobu do domu nadal ustawić wysokie znaki w biurze pudełkowym, rozliczając 1B $ w sprzedaży biletów Global – pierwszy film post-pandemiczny do tego – i osiągając 467 mln USD w biurze w skrzynce USA. Może to ekscytować Akcjonariusze AMC Entertainment Holdings Inc (NYSE: AMC), choć do tej pory akcje są w dół .6% przedszkole. Tymczasem Sony Group Corp (NYSE: Sony), który dokonał filmu, jest handel W górę .9%, pokazujący rynek uznaje import ekonomiczny wiadomości.

A jeśli mówimy o memach, Bitcoin wzrasta 2% we wczesnym obrotowym, wyprzedzając kluczowy peer CryptoCurrency, który jest zaledwie .6%.

Przeczytaj również: 3 Najnowocześniejsze tematy inwestycyjne do obejrzenia w 2022 r.

Zobacz nasze pełne 2022 targowe seria Outlook tutaj.

(opublikowany o 7:05 am Et, zaktualizowany o 7:43 am Et)