Chiny New-Home Cena wzrost w najwolniejszym w 18 miesiącach badania przez Reuters

Chiny New-Home Cena wzrost w najwolniejszym w 18 miesiącach badania przez Reuters

Chiny New-Home Cena wzrost w najwolniejszym w 18 miesiącach badania przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Bloki apartamentowe są na zdjęciu w Pekinie, Chiny 16 grudnia 2017 r Reuters / Jason Lee

Pekin (Reuters) – Chińskie noworodne ceny we wrześniu wzrosły w najwolniejszym tempie od 202020 r., Ponieważ rynek nieruchomości zmiękczył dalej w trudnej sytuacji Crackdown na spekulacji, w tym czapki na zakup domu, badanie sektora prywatnego pokazano w piątek.

New-Home Ceny w 100 miastach wzrósł 0,14% we wrześniu od miesiąca wcześniej, w dół z 0,2% wzrostu w sierpniu, zgodnie z danymi z Chin Indeks Akademii, jednym z największych niezależnych firm badawczych w kraju.

We wrześniu niektóre miasta zintensyfikowały swoje kampanie do prowadzenia spekulantów z rynku nieruchomości, biorąc bardziej ukierunkowane kroki, takie jak czapki na spekulacje na właściwościach okręgowych.

regulatorów w północno-wschodnim mieście Shenyang i południowego miasta Haikou, pod koniec września Nieruchomości deweloperzy i agencje powstrzymują się od hipging domów w dzielnicach szkolnych.

“Oczekujemy, że trwające krawężniki nieruchomości są mało prawdopodobne, aby były złagodzone w najbliższej kadencji, ponieważ Pekin dołączył krajowe strategiczne znaczenie w rezygnacji w bąbelkach nieruchomości, bezpośrednio interweniując w sektorie kredytowym dla sektora nieruchomości, pozostawiając go mały pokój do wybierania tych Krawężniki “Nomura powiedziała w niedawnej notatce.

cen w największych miastach, takich jak Szanghaj, takich jak Szanghaj i Pekin wzrosła 0,16%, szybka od 2 sierpnia o 0,11% zysku.

miesięcznych cen nowych domów w dwóch miastach, w tym stolicy prowincji wzrosły o 0,17% w następstwie 0.31% wzrostu 0.31% Augusta, a wzrosły 0,1% w miastach poziomów Tier-Three i Tier-cztery w porównaniu z dodatkiem 0,12% w sierpniu.

Roczna podstawa, ogólne ceny noworodowe wzrosły o 3,4% we wrześniu, w porównaniu z wzmocnieniem w sierpniu 3,51%.

sentymentów na rynku nieruchomości Chin ma Został kołysany obawami o domyślnym ryzyku wśród firm nieruchomości, ponieważ kryzys zadłużenia w mieście Giant Chiny Evergrande Group został pogłębiony.

Banku Centralnego Chińskiego w poniedziałek przycenił do ochrony konsumentów narażonych na sektor nieruchomości i wstrzyknął więcej środków pieniężnych do systemu bankowego, gdy rząd Shenzhen rozpoczął badanie jednostki zarządzania bogactwa Evergrande.

National Bureau of Statistics zwolni oficjalne dane września dla cen domów w Chinach w połowie października.

(Raportowanie Langping Gao i Tony Munroe; Edycja przez Leslie Adler)